Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový herní portál , hledá nové talenty !


DyTik

Recommended Posts

  • Odpovědi 123
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takže mám to spostu skvělých zpráv pro všechny !

Grafický návrh webu udělán od "profesionálního grafika" včetně nového loga ,do úterý je grafika hotová.

Web nakodovaný do Středy.

Zakoupení profesionálního web hosting pro web.

Dále také bude vytvořena uvodní video upotávka k videům , a video reklama od "profesionálního moviemakera".

Všechny tyto práce něco budou stát celkově asi 2000Kč ,- !

Pokud byste mohli jakkoliv přispět pomoci budu rád...

Od tohodle portálu si slibuji mnoho a chci to někam do táhnout a chci to mít na úrovni !

Tento týden bude spuštěn web jen na zkouškou na seznamení redaktorů s Redakčním systémem ...

A zaplnění textové ,obrázkové ,video obsahu webu.

Web poběží na adrese : www.gamerx.cz

O VŠEM BÁS BUDU INFORMOVAT ,POKUD BYSTE MOHLI JAKKOLIV POMOC NEVÁHEJTE A PIŠTE !

icq : 329121385

skype : dytikek

Uvítam vše !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych jen podotknout že s design kterej vypadal v první verzu (strana 1) jsem do oné podoby pomohl já (resp. svíma radama, předešlou verzi tu radši nechtěl ukázat jak koukám :D), "kontakt" na onoho grafika dostal taky odemne. Takže kdo by chtěl radu či kontakt na někoho, pište :D Znám spoustu lidí třeba i mě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych jen podotknout že s design kterej vypadal v první verzu (strana 1) jsem do oné podoby pomohl já (resp. svíma radama, předešlou verzi tu radši nechtěl ukázat jak koukám :D), "kontakt" na onoho grafika dostal taky odemne. Takže kdo by chtěl radu či kontakt na někoho, pište :D Znám spoustu lidí třeba i mě :D

Nemachruj jo hele ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu