Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový herní portál , hledá nové talenty !


DyTik

Recommended Posts

  • Odpovědi 123
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

sry že to sem píšu a sry za caps: MIŠI DPC CO DĚLÁŠ?! PROČ TO TADY TAK SPAMUJEŠ?! NÁS NEZAJMÁ TO ŽE SI KAŽDOU MINUTU DÁVÁŠ REFRESH! A TOŽE "TO ZNÁŠ" NÁS TAKY NEZAJMÁ! IKDYŽ UŽ TAK SI MĚL DÁT EDIT A NE HNED DALŠÍ PŘÍSPĚVĚK!!!!

TO NAVŠTIV ÚVODNÍ STRÁNKU NEBO SI OTEVŘI CHAT BOX!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miši: jestli se nudíš => směr Kaufland, určitě berou brigádníky. Na ty tvoje mrdky nejsme zvědavý!!!

PS: DyTik mi vrátil rozbitý PSP,nedoporučuju obchodovat!

Na co si hraješ ty čůráku ?

Potkať tě tak ti vrazím mezi oči ,že si nestoupneš

Žadný PSP si mně neposílal ,vůbec tě neznám ,vůbec sme spolu nekomunikoval tak nevím co tady zkoušíš DEMENTE hodně se nudíš za počítačem co ?

a seš velkej frajer ,...kokote !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na co si hraješ ty čůráku ?

Potkať tě tak ti vrazím mezi oči ,že si nestoupneš

Žadný PSP si mně neposílal ,vůbec tě neznám ,vůbec sme spolu nekomunikoval tak nevím co tady zkoušíš DEMENTE hodně se nudíš za počítačem co ?

a seš velkej frajer ,...kokote !

podle feedbaku verim DyTikovi

Edit: veril bych mu i tak, vystupovanim atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry že to sem píšu a sry za caps: MIŠI DPC CO DĚLÁŠ?! PROČ TO TADY TAK SPAMUJEŠ?! NÁS NEZAJMÁ TO ŽE SI KAŽDOU MINUTU DÁVÁŠ REFRESH! A TOŽE "TO ZNÁŠ" NÁS TAKY NEZAJMÁ! IKDYŽ UŽ TAK SI MĚL DÁT EDIT A NE HNED DALŠÍ PŘÍSPĚVĚK!!!!

TO NAVŠTIV ÚVODNÍ STRÁNKU NEBO SI OTEVŘI CHAT BOX!

Sory nechtel sem to tady zaspamovat a udelat si z toho chatbox .... sem blbej omlovam se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co zkoušíš ??

Probuď se tohle je Console-Forum ,tohle neni sen demente!

di napíseček...

doprovodíš mě? já bych sám zabloudil,navíc tobě jdou pěkně bábovičky,mě se vždycky rozpadnou :( pak si můžeme zahrát na vojáky jako každou sobotu, pamatuješ? saržant Hugo Hlaváček sestřelen!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doprovodíš mě? já bych sám zabloudil,navíc tobě jdou pěkně bábovičky,mě se vždycky rozpadnou :( pak si můžeme zahrát na vojáky jako každou sobotu, pamatuješ? saržant Hugo Hlaváček sestřelen!

jestli máš s DyTikem problém tak si založ vlastní topic nebo si to s nim vyřeš přes PM, ale nezasírej tendle topic demente

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze začátku těžkej frajer že dostal zničené PSP, a teď se chová jako největší děcko. Vole, buď si hraj na machra nebo rovnou na děcko a nekombinuj obojí. Teď jseš ještě za většího kreténa než předtím a to už je co říct. Ale tak ono se to dá i podle tvích vyplněných údajů dost poznat, že jseš mentálně zaostalej člověk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu