0 myschoo Posted July 16, 2007 Report Posted July 16, 2007 bud bricknes ty alebo niekto iny............................. >_>
0 Mr Crazy Posted July 16, 2007 Author Report Posted July 16, 2007 Dobry,ja to zkouset nebudu, ja myslel jestli to uz nekdo nema a nebo jestli to nekde neni napsany
0 lahve Posted August 27, 2007 Report Posted August 27, 2007 Já to zkoušel, ale jen CXMB (bez flashování), ale většina themes maj "duchy", zobrazují se dvojitě atd. prý chyba CXMB, tak snad to vyladěj v nový verzi.
0 GoniC Posted August 27, 2007 Report Posted August 27, 2007 tak jsem to skousel to cxmb v2 a jde to ale dosti nahouby,je to takovy cely pohazeny,mam 3.52 m33-4
Question
Mr Crazy
Diky za odpovedi
7 answers to this question
Recommended Posts