Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11-obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 849
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak tady je navod jak nahrat soupisky ze 23.2.2011 do xboxu!!:-)

Stahnete si soupisky zde: http://www.megaupload.com/?d=1ZCLXJEU a rozbalte

1)Nahrajte na flashku toto:Fiffa11 personal settings (system settings-)memory-)HDD-)games-)fifa11-)personal settings)

2)Pomoci USB xstaf explorer otevrete: Content/<your profile folder>/454108BC/00000001 a najdete: Settings0 20051122120634

3)Settings0 20051122120634 nakopirujte do PC

4) Zapnete xbox save editor.Ke stazeni zde: http://www.mediafire.com/?zmrfmj3bg2i

5) vyberte soubor Settings0 20051122120634 a dejte Save ID defaults

6) Save editor nezavirejte a otevrete v nem Squads0 20100225044347 a kliknete na load ID defaults

7) Zaskrtnete Local sign a dejte Resign save

8) Zapnete hash block calculator,ke stazeni zde: http://megaupload.com/?d=9G06K429

9) a obrete v nem upraveny soubor: Squads0 20100225044347

10) Kliknete na Tools a kliknete na Hash blocks

11) Program zavrete

12) Upraveny soubor: Squads0 20100225044347 nakopirujte pomoci USB xstaff exploreru do:Content/<your profile folder>/454108BC/00000001

13)Program zavrete flashku odpojte

14)Flashku pripojte k xku a jeji obsah do nej zpet nakopirujte!Hotovo

Omlouvam se ale pisu v rychlosti.:-)

Pripadne Thanks potesi.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výborně.. Ale jen to musim zkusit ještě znova - v xku když najede fifa měto písne squads 1 je požkozený.. Tak nevim , ještě to nějak zkusim.

Já mám ten samý problém.....Nevím co stím.....pak napisš zda se ti to povedlo vyřešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je zajímavý, že v online mám soupisku už nové, ale když chci hrát offline tak tam jsou pořád staré

Heh já hraji mod Ultimate Team .. už dlouho mám v týmu kartičku Ronaldinha ještě v AC Milán .. po stažení soupisek mi na kartičce zůstal AC Milán, ale když jdu do aukce tak už je tam s novým znakem Flamenga .. koupil jsem jí poměrně levně a ejhle ono mi to neřiká Duplicitní kartu ale můžu si ho v klidu přidat do teamu. Tak mám i jednoho Ronaldinha na střídačce v záloze :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj nahrávám soubor jaký máš v návodu.. staré smazány ale stejně nic.

Prosimte jeste me napadlo,zapomnel jsem to napsat do navodu(nevim jestli to na to bude mit vliv):-)

Nejdriv presun personal settings a pote svuj profil se kterym hrajes.Pote vse udelej podle navodu.

a nahraj zpet svuj profil a potom Personal settings.

P.S. Mam dashboard ten nez vysel Kinect.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosimte jeste me napadlo,zapomnel jsem to napsat do navodu(nevim jestli to na to bude mit vliv):-)

Nejdriv presun personal settings a pote svuj profil se kterym hrajes.Pote vse udelej podle navodu.

a nahraj zpet svuj profil a potom Personal settings.

P.S. Mam dashboard ten nez vysel Kinect.:-)

Tak mám ten samý problém, udělal jsem to podle toho návodu a napsalo mi to squad 1 je poškozen, tak nevim? Nejdriv presun personal settings a pote svuj profil se kterym hrajes. Zkus to napsat trochu po lopatě, dík moc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podařila se vám někomu ta aktualizace těch soupisek offline? Co musim udělat, když bych dal tu aktualizaci online, stačí strčit internet. kabel do xboxu a pak dát ve fifa stáhnout aktualizece? Nebo musim mít založenej nějakej účet? Dík za info...

tak v prvním případě.jestli jedeš na originál hru nebo záložní?pokud jedeš na originál.tak zapojit xko do internetu.založit si gold učet.a můžeš stahovat aktualizace,game face atd.a samozřejmě hrát live všeobecně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak co mě zamrzelo je když jedete karyeru sám za sebe.tak bych líp hrál kdyby byl pohled jako ve skutečnosti a ne zase postavy..jinak PES JE NAPROSTÁ KRAVINA.ale zase co je tam v pohodě.je liga mistrů.což bych taky třeba v budoucnu vyděl u FIFI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v prvním případě.jestli jedeš na originál hru nebo záložní?pokud jedeš na originál.tak zapojit xko do internetu.založit si gold učet.a můžeš stahovat aktualizace,game face atd.a samozřejmě hrát live všeobecně

Origo nemám:roll:ale mám flash LT+1.1 a nikdy jsem online s xboxem nebyl, ale ty soupisky bych si stáhnout chtěl, dle toho návodu na offline aktualizaci se mi to bohužel nepovedlo, píše mi to squads 1 je poškozen. Tak nevim jestli má cenu riskovat to online, co myslíš? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu