Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11-obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 849
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Jaktoze kdyz jsem skončil s Brnem v lize druhej a vyhral jsem český pohár tak nehraju vůbec Evropu?Ligu vyhrála Slavia,v poháru byla druhá a hraje ligu mistrů(pohár mistrů).Sparta a Teplice kteří skončili na třetím a čtvrtém místě hrají uefu(Evropský pohár).A já na druhém místě nehraju vubec nic? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co jak se tesite na Fifu 12? Já osobně se netesim, ale jsem strasne zvedavej jestli Electronic Antitalents vyrobi zase stejnou nedomyslenou vypatlanou sra*ku jako 11. Fifa 11 je pro me ta nejhur provedena hra, ve ktere je tolik brutalnich chyb, ktere tu hru totalne nici. Nerikam, ze je spatna, je to dobra hra, ale je to totalne nedodelany a chvilema skoro nehratelny, takova beta verze.

Nevite nekdo, jestli chystaji novy Engine? Protoze tenhle je nepouzitelny, nic v nem nefunguje. Prihravky katastrofa, prepinani hracu je nefunkcni, inteligence AI a hlavne brankare nulova, nerealna strelba, ktera nema s fotbalem nic spolecneho a je uplne na h*vn* + miliony chyb v realizaci online modu (treba 5 vterinove zpozdeni ovladani). Jinak jednoznacne nejhorsi vec ve hre je prihravani, absolutne nefunkcni, je uplne jedno co mackam, stejne ta hra hraje, jak chce (a to mam manualni ovladani na vsechno).

BTW. konečne mám už 1000G, ale stejne si tu hru zahraju (pouze tedy Pro Club), takze na te hre preci jen neco je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady máš info a pár odpovědí:

http://www.fifa.cz/fifa12/info/novinky-z-fifa-12

http://www.fifa.cz/fifa12/info/jak-se-lisi-fifa-12-vs-fifa-11

http://www.fifa.cz/fifa12/info/fifa-12-na-pc-bude-stejna-jako-na-konzolich-a-vyjde-30-zari

osobně teda myslím že se zas posune o kousek dál závratný změny nečekám. ale podívej na to video o rozdílech mezi 11 a 12 nějaký určitě sou jestli k lepšímu to se dozvíme 30. září

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já Fifu s předešlýam ročníkama neůžu soudit jelikož jsem hrál jen na pc, ale 11 se mi moc líbí, jen koliktár mě pěkně sere kamera, než se přesune na potřebné místo tak akci zazdím, to je potřeba hodně vylepšít, taky mě překvapilo, že tam není Mestalla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já Fifu s předešlýam ročníkama neůžu soudit jelikož jsem hrál jen na pc, ale 11 se mi moc líbí, jen koliktár mě pěkně sere kamera, než se přesune na potřebné místo tak akci zazdím, to je potřeba hodně vylepšít, taky mě překvapilo, že tam není Mestalla

Hele dnes jsem si zase zahral a uz to nikdy neudelam, uz si nikdy Fifu nekoupim, je to ne jen nejhorsi fotbal, ale nejhorsi hra na xbox vubec. Nikdy jsem nehral nic horsiho. Ano, hra muze byt sranda, ale to ta hra musi fungovat. Pro priklad treba dnes, hral jsem zapas v HUT, prohral jsem s frajerem, ktery mi dal 5 golu se stejnym hracem placirkou z 30 metru, hrac mel hodnoceni 60. Fakt parada :(

Pokud nekdo tvrdi, ze je ta hra dobra, tak bud nehral Pro Club, nebo je uplne postizeny. Sorry, ze to tak musim rict, ale dnes ve 3 zapasech Pro clubu prumer 35% uspesnost prihravek a trefeno 6 tycek a nedano asi tak 10 hlavicek do prazdne brany, to je fakt humus, navic hra byla totalne mimo, prohrali jsme vsechny tri zapasy, coz se nam nikdy s brachou nestalo. Hra naprosto nereagovala na hrani z prvniho dotyku, prihravky chodily presne na nohu soupere, souperi byly rychlejsi nez muj hrac, ktery ma mimochodem rychlost 92. Hra absolutne nezvlada rychle reakce, navic jedni souperi hrali proti nam v 7, meli 4 CK a proste jim nesel dat gol, vsechny nahravky sli souperi na nohu. Nevim, co s tou hrou bylo, ale mam jasno. PES 10 byl podle me nejhorsi fotbal, ale Fifa 11 ho totalne rozdrtila a je to nejhorsi fotbal vsech dob. Co se tyce offlinu pohoda, ale online je nejhorsi ze vsech her, co jsem mel tu cest hrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele dnes jsem si zase zahral a uz to nikdy neudelam, uz si nikdy Fifu nekoupim, je to ne jen nejhorsi fotbal, ale nejhorsi hra na xbox vubec. Nikdy jsem nehral nic horsiho. Ano, hra muze byt sranda, ale to ta hra musi fungovat. Pro priklad treba dnes, hral jsem zapas v HUT, prohral jsem s frajerem, ktery mi dal 5 golu se stejnym hracem placirkou z 30 metru, hrac mel hodnoceni 60. Fakt parada :(

Pokud nekdo tvrdi, ze je ta hra dobra, tak bud nehral Pro Club, nebo je uplne postizeny. Sorry, ze to tak musim rict, ale dnes ve 3 zapasech Pro clubu prumer 35% uspesnost prihravek a trefeno 6 tycek a nedano asi tak 10 hlavicek do prazdne brany, to je fakt humus, navic hra byla totalne mimo, prohrali jsme vsechny tri zapasy, coz se nam nikdy s brachou nestalo. Hra naprosto nereagovala na hrani z prvniho dotyku, prihravky chodily presne na nohu soupere, souperi byly rychlejsi nez muj hrac, ktery ma mimochodem rychlost 92. Hra absolutne nezvlada rychle reakce, navic jedni souperi hrali proti nam v 7, meli 4 CK a proste jim nesel dat gol, vsechny nahravky sli souperi na nohu. Nevim, co s tou hrou bylo, ale mam jasno. PES 10 byl podle me nejhorsi fotbal, ale Fifa 11 ho totalne rozdrtila a je to nejhorsi fotbal vsech dob. Co se tyce offlinu pohoda, ale online je nejhorsi ze vsech her, co jsem mel tu cest hrat.

Doporučuji studený obklad na čelo :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu