Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11-obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

Fifu 2011 jeste nemam,jeste nevysla ne?..Ale 2010 mam tu Euro verzi a mam tam jen jazyk, anglickej,francouzkej a nemeckej a tak bych chtel 2011 mit v s ceskym dabingem,vis?

Fifa 11 vyjde officialne s ceskou lokalizaci (ceske menu i dabing), takze se neboj že by to nebylo česky..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 849
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Hry jako je FIFA a NHL, pokud zapnete v jiném jazyce (například máte klasické CZ DVD ale zapnete v ENG jazyce) tak mají jiné savy nez v CZ. A to se jedná o stejné DVD. Takže pochybuju, že to půjde s úplně jiným DVD :)

To je blbost. Když zapneš jiný jazyk, pokračuješ normálně ve své hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čeština bude až ta hra vyjde v čr , což je tuším 1.10 , jinak já si stahoval verzi u který psali že je Anglická , ale je tam jenom ta němčina , takže jsem naletěl, takže hraju do tý doby než se objeví linky na českou verzi jenom přáteláky , a pak rozjedu sezonu , jen doufám že se co nejdřív objeví odkazy na Xbox na PES 11 :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čeština bude až ta hra vyjde v čr , což je tuším 1.10 , jinak já si stahoval verzi u který psali že je Anglická , ale je tam jenom ta němčina , takže jsem naletěl, takže hraju do tý doby než se objeví linky na českou verzi jenom přáteláky , a pak rozjedu sezonu , jen doufám že se co nejdřív objeví odkazy na Xbox na PES 11 :-/
na evo jsem taky zvedavej,ale loni me zklamalo. Fifa 2010 byla 1. fifa co jsem hral a mohli by se dat do kupy a udelat konecne vic lig s originalnima dresama a logama!!! Tak to me pekne stve..mam stazenych 80% a neni tam anglictina:( tak to si uz asi pockam na cz verzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nevite nahodou,kdyz zacnu hrat multi verzi a pak stahnu cz verzi,jestli save bude ulozenej,nebo to nenacte??

bude to normalne fungovat u fify urcite ... jelikoz i minuly rok to tak fungovalo navic mafie byla timhle specialni zadne jine hry tenhle problem nemely

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja to stahuju ale jedeto hrozne pomalu zbyva 40 hodin...... Ale je mi divny ze to jeste neni na nejakym poradnym servru ta eng verze vzdyt FIFA 11 vychazi zitra.....
Jo je to divny..ja za hodku zkusim aspon tu nemeckou..:) i kdyz neumim ani slovo,jen doufam,ze brzo bude cz verze,jinak ja to stahuju 10min a jeste se me to ani nepripojilo:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu