Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11-obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 849
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Lidi uz ste nekdo stahl http://gamestorrents.com/xbox360-gam...rent-6700.html co sem vlozil odkaz Electropunker..Jestli v tom je i cz nebo ne..Diky!! Jinak mate nekdo radu jak se chytaj penalty..Nikdy me nechce skocit do strany a nevim jak ho donutit si lehnout,protoze nemecky neumim ani slovo:) Jinak na strileni si musim taky zvyknout,ale vypada to dobre..hlavne se me libi graficky zpracovanej travnik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak pravej analog me nenapadl:) Ja vim,prave ze v infu je jen anglictina a me se to stahuje pomalu,protoze mam zatim jen 14%:( tak jestli ste to uz nekdo otestoval:)

na ps3 to je tak,že jednym nalogem skace pri zemi,druhym vzduchem robinsonadu,nebo jak se to pise :) tak snad je to tak i u xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ps3 to je tak,že jednym nalogem skace pri zemi,druhym vzduchem robinsonadu,nebo jak se to pise :) tak snad je to tak i u xboxu.
Uz mam doma ženu,tak to to nemuzu otestovat,to vis furt nadava,ze u toho sedim:) tak nevim,jestli to bude fungovat,zkusim to zitra a v nemecke verzi jsem rad,ze najedu na pratelek a turnaj:) a zkusil jsem i karieru golmana..neni to spatny,ale po 3 zapase je to nuda,kdyz cekas az se k tobe dostanou a budou strilet,leda hrat za totalni aoutsaidry aby na tebe furt nekdo utocil..! Jen doufam,ze nebudeme na CZ verzi dlouho cekat..!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,tak ja mam jen demo :)..vy xbox maniaci máte výhodu,že nemusíte šahat do peněženky,ale já bych chtěl hrát po netu a proto volím ps3 kde je MP zadarmo :) jian co se týče hry za golamana,moc mě to nenadechlo..a co píšeš,to že čekáš,než na tebe vytřelí,tak to psali i v několika recenczích..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,tak ja mam jen demo :)..vy xbox maniaci máte výhodu,že nemusíte šahat do peněženky,ale já bych chtěl hrát po netu a proto volím ps3 kde je MP zadarmo :) jian co se týče hry za golamana,moc mě to nenadechlo..a co píšeš,to že čekáš,než na tebe vytřelí,tak to psali i v několika recenczích..
Jojo ja si to jen zkusil par zapasu a fakt 1. dva ok a pak nuda..! A kdyz selectem preklapnes do hry,tak to neni taky moc zabava..hraci malo kdy poslechnou a neni to ono..!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu