Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11-obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 849
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

čo by nebola, European Match asi znamená čo ? .... stačí s teamom odohrať prvú sezónu skončiť 1-2 v tabuľke a team bude v lige majstrov ... len ja by som sa chcel opýtať má niekto skúsenosť s Be a Pro žeby sa už dostal do "Team of the week" ? pretože ja neviem ako na to ak by ste mi mohli poradiť. Ďakujem

jo to je jenom ale něco jako parodie na LM ;) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim tahle hra umi teda prekvapit,vyhral sem ligu vyhral sem Curling Cup vyhral sem FA Cup vyhral sem "LM" ale v klubu je setrvani nejiste tahle fifa je neco co sem snad jeste nezazil co se tyce hratelnosti parada ale zbytek je neco silenyho jak upgrady zamestnancu a hriste ktery chyby tak nesmyslny vedeni takovou p....u sem jeste nevidel aspon ze ta hratelnost je asi nenahraditelna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim tahle hra umi teda prekvapit,vyhral sem ligu vyhral sem Curling Cup vyhral sem FA Cup vyhral sem "LM" ale v klubu je setrvani nejiste tahle fifa je neco co sem snad jeste nezazil co se tyce hratelnosti parada ale zbytek je neco silenyho jak upgrady zamestnancu a hriste ktery chyby tak nesmyslny vedeni takovou p....u sem jeste nevidel aspon ze ta hratelnost je asi nenahraditelna.
jj,mas recht,je to trosku divny,ale soudim podel toho,ze dole v menu mas u stupnice od 0-99 hvezdicky,ktery ti pomalu rostou a jak dojdes na 99 zase o jednu poskocis vis a jak se u te vyssi urovne pohybujes v niozkym bodovanim,nez ti pomalu zase zroste,tak ti to pise,ze budou jednat o tvym setrvani. Prijde me to taky na hlavu padli,ale hold se clovek musi sakra snazit u kazde sezony aby ho nevyhodili..! Jsem v druhe sezone a mam 77 z 99 a myslim 3 hvezdy a mam zase pokoj a psali me to taky hned na zacatku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi da se nejak rychle obejit hrac bez pouziti klicky??

Klicka se mi nezdari vzdy,tak bych chtel zkusit neco jistejsiho.:-)

Diky!

Záleží na situaci, pokud na tebe obránce vystartuje, stačí uhnout. Pak můžeš ještě zkusit použít pravý analog na uvolnění do prostoru. Jestli chceš obcházet hráče, nepoužívej u toho moc rychlost, jakmile se dostaneš před něj, pak sprintuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíš myslíš achievementy , ano jsou to jakoby bonusy, nebo spíše trofeje, které dostáváš za plnění úkolů, ty můžeš najít v druhém okýnku v Dashboardu, za Achievementy, také získáváš G= body které se ti hromadí, jsou na nic, ale je to dobrá motivace :)

Doufám že jsem pomohl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíš myslíš achievementy , ano jsou to jakoby bonusy, nebo spíše trofeje, které dostáváš za plnění úkolů, ty můžeš najít v druhém okýnku v Dashboardu, za Achievementy, také získáváš G= body které se ti hromadí, jsou na nic, ale je to dobrá motivace :)

Doufám že jsem pomohl....

to bude ono diky

!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje pocity jsou po prár dnech hraní rozporuplné. Budu zatím hodnotit jen hrání samotné. Když hraju proti počítači ,tak mě ta hra vyloženě baví , dostávám se do šancí a naopak. Bohužel naopak mě vůbec nebaví , když hraju proti bráchovi nebo kamarádovi. Máme minimum šancí , a když už , tak gol většinou nedáme. V útoku se nedá vůbec nic vymyslet , všechny souboje a sprinty vyhrávají obránci. Nevím , zkusím ještě PESko a uvidím co bude moje priorita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu