Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11-obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

Tak moje pocity jsou po prár dnech hraní rozporuplné. Budu zatím hodnotit jen hrání samotné. Když hraju proti počítači ,tak mě ta hra vyloženě baví , dostávám se do šancí a naopak. Bohužel naopak mě vůbec nebaví , když hraju proti bráchovi nebo kamarádovi. Máme minimum šancí , a když už , tak gol většinou nedáme. V útoku se nedá vůbec nic vymyslet , všechny souboje a sprinty vyhrávají obránci. Nevím , zkusím ještě PESko a uvidím co bude moje priorita.

chybu hledej v sobě, ta hra nemá chybu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 849
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

je to můj názor : Když hraji proti ,,Xboxu"(na obtížnost profesional) tak mě to fakt baví , ale když proti lidem ,tak vůbec.

musíš trénovat, já hraju online a těžce se mi daří :) http://www.easports.com/player-hub/stats/360/ChattyFc a to je ještě těžší než proti pc, takže je to jenom o cviku :D

p.s. na začátku jsem měl taky nervy, ale dá se to zmáknout :D byl jsem zvyklý z fifa wc, ale tohle je mazec fotbalová realita ! :D

navíc profi je dost lehký, zkus legendary, nebo online 1na1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz ste prisli na to jak prodluzovat hracum smlouvy,kteri nechcou prodlouzit? Je to jak u 10 ze na konci sezony hraci co neprodlouili ji automaticky prodlouzi,nebo je to ze opusti klub..Rooney me nechce podepsat ani smlouvu snu,porad mu tam neco vadi a bojim se,ze na konci sezony odejde..A to uz mam 4 hvezdicky reputace..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu