Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11-obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 849
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

jak vychováváte mladý talenty? ja si v každé fifě na talentech zakládám, ale letos u mě nastalo zklamání, jelikož se hráči nevyvíjejí do nové sezony, akorát se mi občas v průběhu sezony občas někdo zlepší, ale je to celkem málo.

Zkoušel sem to první sezonu , dal sem si do zakladní sestavy 3 mladičky (18 , a 2x 20) a střídal je na pozicích (pravá zaloha střed) , (levej hrot utoku a střed) (dával sem si pozor na jejich preferovanou pozici) a za celou sezonu se mi jeden z nich zlepšil 3 a druhej 2 , třetí zůstal bez zlepšení .. Tak nevím jestli to dělám blbě a nebo sou někteří hráči stupidní a nic se nenaučí ... ( Ps.: vždycky hrali po boku třicátníků) ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no u mě právě v základu nehrají, ale celých zápasů odehrají za sezonu cca 15 (mladé hráče stavím na poháry, hraju za arsenal). plus teda tři mladé hráče posílám na posledních 25minut jako střídající za áčko. Takže to bude asi tim že nehrají v základu. Zase je problém že většina není schopna odehrát jeden zápas celej, po fyzické stránce, natož třeba 2 nebo dokonce 3 zápasy v jednom týdnu.

Jinak mě u fify ještě štve přeházení termínu zápasu. První sezonu to bylo tak 3x ale ve druhé sezoně, to nemam odehrátou ani půlku sezony a už to bylo min. 10x. Ani by mi to nevadilo, kdybych zrovna neměl v neděli zápas, v úterý a v neděli, a ještě mezi to úterý a neděli mi to hodí další zápas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar parmeni. Mam malickou otazku. Hraju 4. sezonu za Manchester United,znate to par hracu koupite a par prodate jak to proste chodi,ale postupem casu kazdej hrac chce vetsi plat a ted nemuzu nikoho kupit,protoze klub proste nema na to aby mu zaplatil plat. Na prestupy mam 150.000.000,- ale na plat 35.000,- co s tim abych nemusel prodat treba Rooneyho,Berbu nebo Vidica aby se me navysila platova hodnota a mohl koupit ba jen prumerneho hrace..?? Dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar parmeni. Mam malickou otazku. Hraju 4. sezonu za Manchester United,znate to par hracu koupite a par prodate jak to proste chodi,ale postupem casu kazdej hrac chce vetsi plat a ted nemuzu nikoho kupit,protoze klub proste nema na to aby mu zaplatil plat. Na prestupy mam 150.000.000,- ale na plat 35.000,- co s tim abych nemusel prodat treba Rooneyho,Berbu nebo Vidica aby se me navysila platova hodnota a mohl koupit ba jen prumerneho hrace..?? Dikec
v přestupech máš položku rozvržení rozpočtu, ale můžeš si během jedné sezony jen 3x změnit rozpočet, tam je to vlastně peníze na přestupy vs. platy, a máš to na procenta, tak si můžeš udělat platovej strop jak potřebuješ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v přestupech máš položku rozvržení rozpočtu, ale můžeš si během jedné sezony jen 3x změnit rozpočet, tam je to vlastně peníze na přestupy vs. platy, a máš to na procenta, tak si můžeš udělat platovej strop jak potřebuješ
DIKY uz mam Ronalda:):) Sice ma plat 440 000 liber,ale mam ho:).snad nekrachnu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu