Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vysvědčení-konec roku


Rooney10

Recommended Posts

Proč by tě měli ukamenovat ? :roll: jenom ten Fenix tady valí něco s chubením... jinak samozřejmě pěkný vysvědčení ale na střední se to nejspíš změní, to mi věř :D

Je vidět že tu nejsi tak dlouho jako já to je furt něco , Jaké ste dostaly vysvědšení a nebo co ste dostaly k vánocům a podobně :D každej rok někdo založí podobné téma :D prostě mě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já asi nejsem normální ale u nás ve třídě(8) měli většinou podobné vysvědčení co já a to 7 trojek zbytek 2 a 1 a dost lidí měli 4ky a 2 lidi meli 2 z chovani asi si myslite ze jsme totalne dementni trida ale takle je to u nas na skole normalni a to nejsme zadnej ustav i kdyz obcas o tom pochybuji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem koncil 9itku v nemecku a tam mam jednu ctyrku a jednu jednicku a zbytek dvojky a trojky, trochu vic dvojek, no a dve ctyrky z chovani (nemci tam maj celkem 4 znamky- chovani, spoluprace, pile, poradek), je to tam celkove jinak hodnoceny, todle vysvedceni celkem de.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wind: Souhlasím, u nás to bylo to samí, u sestry je to taky. Všichni měli pár trojek, a dost lidí mělo i 4.

Abych nebyl OT: 1. ročník na střední - 5 trojek, 1 čtyřka ( nikdo z 30 lidí neměl vyznamenání a na začátku roku nás bylo 34)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu