Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rozhovor s Jobsem o iP4 signálu (fake)


Arcane

Recommended Posts

Přečtěte si email který se dostal na net, kde si píše nějaký technik z Applu se svym šéfem. Teda jestli je tohle pravda tak je to dost drsný. Poslední dobou jsem docela fanoušek Applu, ale timhle nicneděláním s velmi špatnym signálem v iPhonu 4 a řečma "Držíte ho špatně, nebo si kupte náš Bumbper" mě fakt serou. A hlavně nechápu že aspon nepřiznaj problém a nevydaj nějaký prohlášení o tom. Když i na stránkách Applu vysí inzerát že hledaj lidi zabívající se anténama.

První e-mail:

[Jméno inženýra cenzurováno]

Když jsme spolu mluvili, proč si mi neřekl, že není žádná oprava pro tenhle telefon není?

Můj kamarád mi právě poslal jeden článek, kde AppleCare zastává verzi, že žádný problém se signálem není.

Jsem překvapený, že tedy opravdu není žádná oprava. Pokud je to zákonný, ztratil jsem jakýkoliv respekt pro Apple a jdu zpátky k Verizonu (operátor jako AT&T) a zpátky k mému telefonu s Androidem. A neříkej mi, že oni mají ty samé problémy. Všechny kolegové co mají android telefony si teď z nás, co mají iPhony, dělají srandu: „Čau, já jdu do podzemí do garáže a budu dál mluvit, ale ty jdi radši do druhého patra, aby si vůbec něco chytil“. Zničíš celou společnost díky jedinému výrobku. Apple se stává arogantní a hrubou společností. Pokud pro telefon není žádná oprava, tak to prostě na rovinu řekněte, aby lidi mohli vrátit svůj telefon. Máme svojí práci, co musíme dělat. Za posledních 20 let jsem si koupil každý Apple produkt, ale teď je to poprvé, co jsem znechucen, že jsem MAC fanoušek.

Je mi z toho špatně

Tom

Odpověď od Steva

-Ne, prostě podléháš několika denním drbům. Uklidni se.

Odpověď zaměstnance

Opravdu mě urážíš… „Uklidni se“… „drby“…. Jaká arogance. Tohle bude označeno jako konec Applu. Vážně. UDĚLEJ TU SPRÁVNOU VĚC. Právě jsem obědval s třemi lidmi, co měli iPhone 4. Nikdo z nás neměl čistý hovor, každý měl výpadky. Tohle nejsou žádné drby, tohle je realita.

Odpověď od Steva

-Jste asi v oblasti s velice slabím signálem.

Odpověď zaměstnance

Přestaň si z nás dělat prdel. Měl jsem všechny iPhony co byly kdy vyrobeny. Všechny telefony měli špatný signál, ale tenhle je na tom 3x hůř! Celá Amerika je v místech „se slabím signálem“, vážně… s výjimkou Apple oblastí a tvého domu jak to vypadá. AT&T mapy jsou vtip. Mám být v oblasti s výborným až dobrým signálem. Signál na mém iPhone 1, iPhone 3G a mém iPhonu 3Gs je dobrý a dokonce můžu udělat hovor. Po všem – je to telefon – iPhone 4. 5 čárek…. Dotkni se telefonu…. 0 čárek a výpadky hovorů.

Steve! NEFUNGUJE TO! Sakra!, doufám, že to nejseš ty. Jsme na jiných MHz? Už jsem viděl iPhone 4 pracovat v Richmondu, kde jsi ho držel v ruce a nebyl „izolován“. Byla to velká sranda. Ale už jsem skončil.

Odpověď od Steva

Pracuješ se špatnými informacemi. Není to tvoje vina. Zůstaň ve spojení. Pracujeme na tom.

Odesláno z iPhonu

Odpověď od Toma

-Uvolni se, relaxuj, užij si svoji rodinu. Je to jen telefon, neber to vážně.

Co myslíte? Má Tom pravdu? Nebyl až moc arogantní k Stevovi? Věříte, že Apple na tom pracuje? Napište komentář

tady je originální email kdyby někdo chtěl

http://www.boygeniusreport.com/2010/07/01/exclusive-conversation-with-steve-jobs-on-the-iphone-4-antenna-problems/

zdroj: iphonenews.cz

no ted už se ví že to je fake no...nevadí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

upraven první post :D vyšlo najevo že někdo numí anglicky a špatně originál přeložil, jedná se o obyčejného uživatele, který dával video na youtube o špatnym signálu a Apple mu na to napsal spolu s tim at už nedává takový videa na net a on jim odepsal a poslal kopii i Jobsovi, kterej mu odpověděl. Přečtěte si raději originál :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem nevěděl že iphonenews je tvoje, ale tohle z tvýho blogu nemám, poslal mi to kámoš takhle jak to mám se zdrojem na tu anglickou stránku...co jsem od tebe jako zkopíroval? dával jsem akorát na forum iphone.cz o tom iphonu 4 ve zlatě a dřevě, ale tam jsem odkaz uváděl, takže bud to nezvalo hypertextovej odkaz nebo mi to mod musel smazat jak mi upravoval obrázek aby se zobrazil. Nejsem nějakej kopírák co kopíruje bez zdroje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem nevěděl že iphonenews je tvoje, ale tohle z tvýho blogu nemám, poslal mi to kámoš takhle jak to mám se zdrojem na tu anglickou stránku...co jsem od tebe jako zkopíroval? dával jsem akorát na forum iphone.cz o tom iphonu 4 ve zlatě a dřevě, ale tam jsem odkaz uváděl, takže bud to nezvalo hypertextovej odkaz nebo mi to mod musel smazat jak mi upravoval obrázek aby se zobrazil. Nejsem nějakej kopírák co kopíruje bez zdroje

Presne, mluvim o tom ve zlate a dreve. Hypertextovy odkaz to sice nezkopiruje, ale text ano. Nemam nic proti sireni mych clanku. Staci jen na konci napsat zdroj. Diky

Mazat topic nemusis. Sice je to fake, ale prohnalo se to celym internetem :) Jen to editni i se zdrojem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu