Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Unban HDD nasledne zmizeni Avataru + DLC


stefa255

Otázka

DObrý den, měl bych dotaz, nechal jsem si dnes odbanovat harddisk. Dosel jsem domu zapl Xbox a všiml jsem si, že v dashboardu již nemám Avatary, píše mi to, že to potřebuje update. Chci se tedy zeptat, jestli je nějaká možnost je tam dohrát offline.

Dále bych se chtěl optat, jestli si můžu nějak offline doinstalovávát DLC do her, např do AC2, nebo L4D. D9ky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Rekni mi, co se stalo tak hrozneho ? vsmil sis, ze bych tu posal, jak jsi me hrozne natahl ? ja si na nic nestezoval, vubec mi ta 100,- nevadila, to jsi si tady jen ty vydedukoval, ja byl s tvoji praci spokojen, kdyz uz nadale nemas zajem spolupracovat, tak si najdu nekoho jineho, tvoje penize ;) jak chces. Ja nemyslel nic spatne, lidi se ptali a ja jen odpovedel. Nikde ani zminka o tom, ze jsi me netahl, ja nic takobeho nepsal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu