Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

otazka okolo predobjednani+live gold


jakubgaluszka

Otázka

cau chtel jsem se zeptat kdyz si na alze

http://www.alza.cz/hra-pro-xbox-360-d104228.htm

predobjednam mafii tak tam mám dát jméno,mail a telefon a to my jako prijde

az to bude na sklade ze jim mam poslat adresu?a oni poslou ja zaplatim

A JESTE CO KDYZ BYCH NAHODOU NEMEL PAK PENIZE MAM DOSTAT VYPLATU Z BRIGADY ALE KDYBYCH NAHODOU MUSEL NECO PLATIT TAK CO BYCH MEL DELAT?

a jeste druha otazka kdyz si koupim live gold treba na mesic tak to plati jenom an jeden ucet co takze bracha by si musel koupit svuj ? :/

dekuju thanks je predem jasny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

nevím já dal předobjednávku a dal tam jménomobil mail a registrovanej nejsem a napsalo to ze to prijali ale nic na mail neprislo

tak ted jsem se jeste dodatecne registroval a kdyz sem daval predobjednat tak tam byla stejan tabulka jako bez registrace tak jsem to uz nevyplnoval a chci se zeptat ma mi neco prijit ?jeste nic neprislo :D

prosim je to celkem dulezity okolo penez :D dodam thanks a az budou tak i kredity

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
prosim je to celkem dulezity okolo penez :D dodam thanks a az budou tak i kredity

Záleží, jestli sis to objednal na dobírku nebo předem.

Pokud dobírkou, tak alza ti pošle jakmile ot bude na skladě mail o tom, že ji budou k tobe expedovat. Dokonce ti pošlou SMS v ten den, kdy ti zásilka přijde. A pokud nebudeš mít peníze, hm tak to budeš mít tejden na poště a pak to pošlou zpět. Ale pravděpodobně po tobě budou chtít peníze za dopravu kterou museli zaplatit. Takže by jsi jim je pak musel poslat.

Pokud předem na účet tak když jim nepošleš peníze tak nic expedovat nebudou :D

PS: je logické že ti třeba pošlou email ve smyslu že jakmile bude zboží dostupné, tak tě budou kontaktovat nebo tak něco. Prostě klasika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak je to tak jak jsem říkal v PS. Jakmile to budou mít na skladě, tak tě budou informovat. Navíc, tady máš citaci z FAQ na alze:

  • Jak zjistím stav své objednávky?
    • Po zalogování v sekci objednávky naleznete zprávu od obchodníka. Pokud je u zboží věta: „Termín dodání zatím není potvrzen. Až bude skladem nebo bude známa dostupnost, budeme Vás informovat“, znamená to, že termín je skutečně nepotvrzený a dodání může být v týdnech. V ostatních případech je uveden datum dodání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu