Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dá se WI-FI USB klíč koupit v Plzni?


Mr Crazy

Otázka

Recommended Posts

  • 0
Ptám se proto, že se mi nechce platit poštovné, a někam odjíždím, takže to potřebuju co nejrychlejc. Nevíte jestli se někde v Plzni dá sehnat? Díky za odpověď

Měl by jsi jí sehnat všude, kde prodávají PC apod. Třeba Axes, Elektro Word atd.8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
přesně mám tento ;) http://shop.volny.cz/d31574-microcom-broadband-router-wifi-11g.html

edit: 776 kč vč. DPH dobrá cena ne? :)

Což o to, cena dobrá (v porovnání s Wifi klíčem za 700 kaček), jen si nejsem jist, zda-li bych to byl schopen nastavit. Ale dík za info a link.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Měl by jsi jí sehnat všude, kde prodávají PC apod. Třeba Axes, Elektro Word atd.8)

Myslis ze sezenu wi-fi usb klic jo? ja nevim, myslim, ze spis router, ale dam si poradit, samozrejme by to pro me bylo vyhodny, kdyby se dal sehnat

hele myslim že by ho měli mít i v bílej myši...

tak to bohuzel nevim, kde je, muzes mi to priblizit?

přesně mám tento ;) http://shop.volny.cz/d31574-microcom-broadband-router-wifi-11g.html

edit: 776 kč vč. DPH dobrá cena ne? :)

Tyjo.. tohle kdyby se dalo v Plzni sehnat, sel bych do toho, dost dobra cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo a jeste k tem routerum- kdyz mam v PC internet, kde se musim prihlasovat uzivatelskym jmenem a heslem, slo by se prihlasit i pres ten router, kdybych pouzival oboje? Trerba kdyz sem se chtel u znamyho, co ma sztejnyho poskytovatele pripojit na svoje jmeno, neslo to, uze prej on se na me nemuze pripojit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jinak ja si nastavoval hesla na tom routru. má to svoji ip adresu myslim ze 192.168.1.254 a tam se da vse nastavit.... jestli chce nekoho blocknout, nastavit si ASPII kód (heslo) k wi-fině atd... sem prostě s tím spokojený....:bash:

EDIT: ten router mám už přes 2 roky, takže vím o čem mluvím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jinak ja si nastavoval hesla na tom routru. má to svoji ip adresu myslim ze 192.168.1.254 a tam se da vse nastavit.... jestli chce nekoho blocknout, nastavit si ASPII kód (heslo) k wi-fině atd... sem prostě s tím spokojený....:bash:

EDIT: ten router mám už přes 2 roky, takže vím o čem mluvím ;)

Juj, těmhle věcem nerozumím, takže nevím. Navíc když vypnu PC a pak ho zapnu, musím se přihlásit a až pak mi jde net takže to by se tomu routeru asi nelíbilo.:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Juj, těmhle věcem nerozumím, takže nevím. Navíc když vypnu PC a pak ho zapnu, musím se přihlásit a až pak mi jde net takže to by se tomu routeru asi nelíbilo.:bash:

pokud máš připojení přes kabelovku (jako já) tak by se nic takového nestalo... prostě bys měl router zapojený, PC třeba vyplý ale na psp by si byl na netu atd...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Juj, těmhle věcem nerozumím, takže nevím. Navíc když vypnu PC a pak ho zapnu, musím se přihlásit a až pak mi jde net takže to by se tomu routeru asi nelíbilo.:bash:

proc? ty muzes mit PC normal jen na kabelju a na druhej kabel pripojis router, kterej budes mit jen pro PSP / NTB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo a jeste k tem routerum- kdyz mam v PC internet, kde se musim prihlasovat uzivatelskym jmenem a heslem, slo by se prihlasit i pres ten router, kdybych pouzival oboje? Trerba kdyz sem se chtel u znamyho, co ma sztejnyho poskytovatele pripojit na svoje jmeno, neslo to, uze prej on se na me nemuze pripojit

melo by to jit, pocitam ze mas adsl ... z adsl modemu vyvedes sitovy kabel do wan portu routeru, v nastaveni routeru das to tvoje jmeno a heslo, nastavis protokol (ppoe/ppoa) a jedes. router se pak pripojuje za tebe (lze nastavit keep alive - bude neustale pripojen at mas zapnutej/vypnutej komp). pak uz se jen k routeru pripojis bud pres lan port (pc) bo wifi (psp) a jedes. snad sem dotaz dobre pochopil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Říkám že těmto věcem nerozumím. Mám Wifi připojení - signál příjmám anténou na střeše, kabelem do TOHOTO (nevm k čemu to je :) ) - toto všechno je na půdě a z toho přístroje to vede klasickým síťovým kabelem skrz komín do switche a následně do PC. Pokud tomu tedy rozumím správně, tak když zapojím místo switche ten váš router tak i přes to že nezapnu PC se na PSP připojím?:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Říkám že těmto věcem nerozumím. Mám Wifi připojení - signál příjmám anténou na střeše, kabelem do TOHOTO (nevm k čemu to je :) ) - toto všechno je na půdě a z toho přístroje to vede klasickým síťovým kabelem skrz komín do switche a následně do PC. Pokud tomu tedy rozumím správně, tak když zapojím místo switche ten váš router tak i přes to že nezapnu PC se na PSP připojím?:lol:

jo připojíš se když to 'čenžneš' za swich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu