pítr Posted July 7, 2010 Report Posted July 7, 2010 zdravim koupil sem si dnes pametovou kartu 8gb a kdyz spustim nakou hru ta se strasne dlouho nacita a kdyz se uz konecne nacte ta se seka jako svine nevite co s tim :cry: (je to SanDisc magicGate memory stick pro duo):cry: Quote
0 NuM3Ro Posted July 7, 2010 Report Posted July 7, 2010 Zmačni SELECT a podívej se co máš u CPU CLOCK GAME, kdyžtak nastav Default. Quote
0 pítr Posted July 7, 2010 Author Report Posted July 7, 2010 to uz mam a furt stejny i kdyz to dam na 333 tak nic Quote
0 pítr Posted July 7, 2010 Author Report Posted July 7, 2010 sem se dival a je to FAT32 ta nejpomalejsi co snad je takze to muzu jedine zahodit (neni naky spusob jak to zrychlit Quote
0 NuM3Ro Posted July 7, 2010 Report Posted July 7, 2010 Naformátoval jsi tu paměťovku v PSP vůbec (sice to nemá asi vliv, ale budiž)? Quote
0 NuM3Ro Posted July 7, 2010 Report Posted July 7, 2010 No nevidím důvod proč si tu kartu nenaformátoval rovnou... PSP si jí alespoň udělá k obrazu svému a to že je FAT32 teď pouze znamená že byla předurčena třeba pro PC a né k zahození. Quote
0 pítr Posted July 7, 2010 Author Report Posted July 7, 2010 ted sem to naformatoval hodil sem tam moto gp a v pohode predem diky ale jeste nemam moc vihrano sakalo se mi na ni god of war tak ho dam hodim a uvidim Quote
0 kdyr Posted July 7, 2010 Report Posted July 7, 2010 hry musíš dávat s koncovkou .iso a když je to .cso tak to musíš převést Quote
0 pítr Posted July 7, 2010 Author Report Posted July 7, 2010 aha tak ja to skusim ale kdyz tam ma 1gb tak hry s koncovkou cso jdou v pohode Quote
0 NuM3Ro Posted July 7, 2010 Report Posted July 7, 2010 Ty CSO hry mají větší kompresaci tak je možný že na větší paměťovce je PSP nemusí číst plynule, zkus to dát do toho ISO a mělo by to fachat líp. Quote
0 pítr Posted July 7, 2010 Author Report Posted July 7, 2010 super moc dekuju jede to uz v pohode (uz sem to chtel jit reklamovat ) Quote
Question
pítr
zdravim koupil sem si dnes pametovou kartu 8gb a kdyz spustim nakou hru ta se strasne dlouho nacita a kdyz se uz konecne nacte ta se seka jako svine nevite co s tim :cry: (je to SanDisc magicGate memory stick pro duo):cry:
12 answers to this question
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.