Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Half Byte Loader [HBL]


KOSScz

Recommended Posts

- Opravuje nejake graficke chyby, ktere znemoznovaly pouzivat nektere homebrew - napriklad PSP Rhytm - ktere tedy ted uz pujdou.

- Pres select+start se da ukoncit vetsina (ale napr. gpsp stale pri ukoncovani pada) aplikaci. Ukoncovani pres home stale jeste nejede. (menit tato zkratka jde klasicky pres vlozeni hbl_config.txt do slozky s homebrew)

- HBL se nyni distribuuje s wMenu 0.3 - kde se daji prochazet i podslozky - takze si homebrew muzete hezky roztridit do vice slozek a podslozek.

- par dalsich bugu upraveno - ale ty nejsou prakticky viditelne

.. dalsi info je v prilozenem changelogu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 547
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Cus hele plz potrebuju radu... Mam psp 2004 FW 6.20 udělal jsem snad vše podle návodu a nic kdyz to skusim tak se psp na chvily sekne a nemuzu delat nic jineho nez tvrde vypnout...skousel sem to i s psp 3004 fw 6.20 ani na jednom to nejede...Je mozne treba ze potrebuju jinou paměťovku? Mam sony 4GB.Díky moc za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mám FW 6.10 mám updatovat 6.20 prej má větší podporu emulátorů a her, tak nevi mjestli je lepší nebo horší,a jestli by na něj šel Transport Tycoon a GameboyAdvance skoušel sem 2 verze gpSP a ani jedna nešla,psp se vypne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řeknu ti to asi takhle většina lidí tady si pořád myslí že se objeví nějaký cwf na 5.XX a tak pořád radí aby nikdo neupdatoval na 6.XX jenže HBL má opravdu lepší kompatibilitu na 6.20 než na 5.50 já osobně měl fw 5.07 a hodil jsem se na 6.20 a HBL se mi nikdy neseklo

jinak tady je názor wololo:

Pokud budete aktualizovat na 6,20?

11.07.2010 v HBL, hacking | 17 Komentáře

UPDATE: Pro PSP2000 do 3000 uživatelů, poslední verze HBL je lepší, pokud máte firmware 6,10 nebo méně. Na rozdíl od toho, co tento post říká, jestli update, jsem nyní doporučují aktualizovat na 6,00 nebo 6,10. Jsem opravdu líto za to, jsem samozřejmě nečekal, že taková věc se stane, když jsem psal tento článek. Co se týče jádra využívá, má výpověď zůstává pravdou. I Stil přesvědčen, že hackeři se vždy zaměří na nejnovější FW.

Hodně lidí bylo zůstat na nižší firmware v naději, že jádro hack bude uvolněn pro FW 5,55 nebo 5,70 nebo 6,00, nebo co ...

Do té doby, HBL dostane rozsáhle testována na firmware 6.20, a to je více her jsou kompatibilní na tento firmware než na ty staré. To je docela překvapivé pro mě, ale dobře, upřímně, testujeme naše práce na 5,00 M33 a 6,20, tak to může být pravda.

Tak jsme si víc a víc otázek: "mám upgrade na 6,20 nebo pobyt v X. XX?"

Před několika měsíci, tak bych řekl: "Nebuďte upgrade, kdo ví, možná jádro využít pro váš firmware bude k dispozici zítra!", Ale dnes moje odpověď je: Pokud máte PSP s firmware mezi 5,05 a 6,20, doporučuji upgrade na 6,20. HBL zřejmě funguje lépe na to, a já nemám obrázek žádný hacker uvolňuje jádro hack pro 5.XX FW v dohledné době. Věřím, že hackeři se zaměří na 6,30 a 6,20 možná, ale to nestojí za pobyt v 5.XX už (pokud jste pod 5,03, v takovém případě se můžete dostat ChikHEN).

Pro ty, kteří se obávají, nezveřejněných jádro využívá stále existují v 6.30 (a ne, já nevím, kde jsou), takže se nevzdáváme na všechno upgradem na 6,20.

Nyní, pokud jde o 6,30 je o ... no to je jiný příběh. Je to volba mezi homebrew a oficiální obsah, to je věc osobního názoru. Nicméně, pokud vím, je ještě možné, aby zůstali v 6,20 a koupit oficiální hry, přes Media Go, i když jsem se snažil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě, teď se hlavní PSP scéna zaměřuje spíš na FW 6.10 a výše.

Takže 6.20 je v podstatě nejlepší software, pokud už má někdo něco nad 5.03 a samozřejmě neflashnutelné PSP.

Jinak v nejbližších dnech vyjde HBl i pro 6.30 a 6.31, takže už bude HBL i pro ty největší updatery. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu