Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Half Byte Loader [HBL]


KOSScz

Recommended Posts

  • Odpovědi 547
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jejda to je masakrální, už pařím Contru, tenhle jsem pravě zkoušel a nešel, ale mám pocit, že to byla starší verze, tak že velice děkuji, tento HBLoader je opravdu úžasný, mám PSP 3 dny a maximálně splnilo má očekávání, tak ještě jednou dík za skvělý návod a vše okolo této super věcičky.KUJU MOC

Ještě bych se zeptal jestli existuje možnost PSP použít jako ovladač pro PS3, děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš zač. a k tomu ps3 jde ale ne přes HBL alespon jsem nic nevyděl. ale skusim prohledat. a jestli tě to zajímá tak jsem našel psp-vnc ver 1.2.2. ktera jede na psp s hbl :D ale ted jse mi to nějak nedaří spustit. tak to skusím a napišu ti tu ještě. Ale jinak hodně štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalši dobré zprávy. jedalši užotečny program pro HBL.

PsP HomeBrew Sorter GUI BETA 4

Programátor Sakya vydal aplikáciu s názvom PSP HomeBrew Sorter GUI BETA4.Aplikácia slúži na triedenie hier a HB aplikácií v XMB menu.

Pokračovanie

Pomocou aplikácie je možné triedit všetky súbory uložené v týchto zložkách:

ms0: / ISO

ms0: / PSP /GAME

ms0: / PSP/GAME340

ms0: / PSP/GAME352

ms0: / PSP/GAME371

ms0: / PSP/GAME380

ms0: / PSP/GAME4XX

ms0: / PSP/GAME5XX

* Kompaktibilita aj s podzložkamy CAT_

Tí,ktorý majú MSPD kompletne zaplnený s hrami ako ja určite tento nástroj ocenia.

Zmeny:

V aplikácií nebol žiaden HomePaper a icona bola fakt strašná.Preto som si dovolil zmeniť iconu a pridať paper.Nemal som nato dostatok času takže to nieje super krásne,ale je to zase na omnoho lepšej úrovni než originál.

Návod:

1. Stiahnite a rozbaľte,

2. Zložku HBSORTER presuňte do ms0:/PSP/GAME,

3. Spusťte HBSORTER vo Vašom PsP...

(Testované na PsP 2004 5.50prome-2 + na PsP 3004 6.20 HBL rev100

Downlaod

Opravdu to funguje zkoušel jsem to na svém psp s ofw 6.20 HBL r100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už brzi přidam program PSP-VNC tento program je pro ovladani poočitače z psp přez wifi. tak např mužete být venku a jestli pate signal tak farat na kompu :D Tedka to zkouším na svém psp 3004 6.20 HBL r100 zpustit to jde jenom mam menší problemy s připojením. ted to řeším s tvůrcem tutorialu co jsem nasel na netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, prosím vás chtěl bych si pořídit psp kvůli starým ps1 hrám jako Crash team racing atd. Potřeboval bych vědět, jesti i nad firmware 5,50 je možnost hrát ps1 hry (iso atd...). Jak už jsem pochopil, některé hry už hrát lze i na 6.xx ale nevím, jestli lze hrát i ps one classiky. Díky za odpověď:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je spatne polozena otazka.

Dam ti otazku ja - o jakou se jedna desku? Jak je to PSP stare? Pokud je tam nejnovejsi deska nebo pokud se jedna o Go nebo 3000, tak pri verzi nad 5.03 mas sanci spustit pouze HBL, ktery ti umozni spustit homebrew (vcetne nekolika emulatoru), ale ISO hry a PSX EBOOTy ne. Na PSX hry potrebujes minimalne 5.03 HEN nebo plnohodnotny CFW (tzn. PSP se starsi deskou - flashnutelne).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu