Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Half Byte Loader [HBL]


KOSScz

Recommended Posts

  • Odpovědi 547
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Cus KOSS plz hele diky moc za tut ;). Ale Mam jednu prosbu jestli by se nenasel funkcni WTH ale se vsema kartama kterej bezi prez tenhle exploit. Diky moc Btw mam FW 6.20 a ten CSS mi nebezi :( jenom ten 2d nudnej...Navic mam asi starou verzi kde nejde online a kdyz chci update taky nejde....Plz o radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sova zkus formátovat kartu a "Restore System Settings" v PSP -> Settings -> System Settings -> Restore System Settings (Omlouvám se za pravopisné chyby nemám čas na to abych psal spisovně :D)

Jinak kdy přidáš ty moje Upload N´ Tested HomeBrews? Pokud ti nedošli do na SZ tak se je za cca tejden pokusim reuploadnout,teď nemužu ani na PC ani na PSP.

Jinak ten 3D Counter Strike jede jenom do určitý verze CS psali to na bejvalim PSPAdvanced.tk který už neni. Já sem skusil 2 starší verze a ty jeli ale nechtěli mi naběhnout nepřátelé a házelo to errory,ty novější verze sem neroběhnul,Ten novej rozcestník na HB Apps je skvělej.

Okolo Daedalus N64 Emulator,on rozběhne jenom nějaký hry(Bohužel), z 10 mi jeli jenom 3 a ty jsou Mario Kart 64 (Podle mě nejlepší pařba na N64 i normálně),Mario Party (sice se to rozjelo ale v menu mě to nechtělo pustit dál) a South Park Rally (Bohužel taky jenom menu).

A ještě chystám TUT na změnu fontu v PSP na 6.20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu