Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Half Byte Loader [HBL]


KOSScz

Recommended Posts

  • Odpovědi 547
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Písali sme tu aj o tom... ale inak : http://wololo.net/wagic/2010/10/15/regarding-hbl-r102-and-future-hbl-work/

Dnes jsem předložil určité práce v průběhu našeho SVN. Nemám v plánu vydat binární soubor pro tuto verzi, protože je stále ve vývoji. Lidé mají možnost to zkusit, ale já doporučuji, aby se široce distribuovat tuto verzi HBL.

Během posledních měsíců jsme si vzít (špatný) zvyku obrovské uvolnění s každou revizí SVN. Vstoupili jsme do začarovaného kruhu, aby se zabránilo jiné stránky z "kradení našich hrom", a místo toho "dělat zpráva s každou revizí", pravidlo pomalu stal "počkat, až budeme připraveni na propuštění před odesláním kód". To není jak se SVN mělo fungovat. Tento způsob myšlení má téměř zastavil náš pokrok v HBL, a celkově to bylo špatné. Takže budeme moc snažit a měnit to, pomocí SVN "normálně": předkládá častěji a uvolnění, když jsme si jisti.

I nadále očekáváme, že někteří lidé budou kompilovat a distribuovat verze HBL R102, jen aby si "nejnovější a nejlepší". Proto se budu snažit být co nejjasnější: nové revizi v SVN nutně neznamená zlepšení. Když jsme se (lidé skutečně rozvíjet HBL, že je v současné době, JJS a já), jsou přesvědčeni, že revize HBL stojí uvolnění, uslyšíte přímo od nás, ať už tady nebo ve fórech HBL, a budeme dělat vydání.

Přijímáme hlášení chyb pro nejnovější verzi SVN, ale pouze v případě, že lidé, kteří hlásit chyby vědí, co se mluví.

HBL R102 je práce v průběhu na zlepšení vnitřní stability HBL, a aby kompatibilitu s výstřely Hot golf 2. Nemáme začali používat údaje jsme shromáždili od memdumps ještě, takže s největší pravděpodobností bude tato verze nebude pracovat pro vás, pokud máte hotshots golf 2, jen buďte trpěliví. Pro Hot Shots golf1 nebo Patapon uživatelů, tuto revizi změn absolutně nic.

Samozřejmě lidé jsou svobodní sestavit a distribuovat R102, ale pokud se lidé ptají, proč poslední revize není k dispozici na oficiální stránce, řekněte jim, je to proto, že vývojáři odhadují, že to nestojí za uvolnění. Mimochodem, jen tak víte, jeden z hlavních důvodů, proč se za toto rozhodnutí: dřív než já vydání, jsem test HBL se všemi využívá na tolik konzole jak je to možné. Tento proces obvykle trvá několik dní. Nemyslím si, že někdo jiný, kdo vydání binární verze HBL dělá.

Dovolte mi to ještě jednou: od nynějška bude nová verze v svn HBL to nemusí nutně znamenat nové verze. Když cítíme připraveni na novou verzi, bude to tady.

Preklad: UJO GOOGLE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úžasná zpráva! Byl vydán HBL R107 http://www.psp-hacks.com/2010/11/14/half-byte-loader-r107-released/ což zase taková zpráva neni ale! Jede na ní OTTD a Mobile Assault!

Konečně asi pojede OTTD,jedna z nejlepších HB her

EDIT: No to mě poser! OTTD JEDE NA HBL R107!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu