Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Sims 2: Castaway


cejdap

Recommended Posts

V souvislosti s letošní E3 Expo, kde Electronic Arts představuje kompletní line-up svých nadcházejících titulů, se objevily zajímavé informace týkající se série The Sims.

castaway_logo.jpg

Konkrétně jde o oznámení The Sims 2: Castaway pro konzole Sony PlayStation 2 a PSP a zároveň pro "nintenďáckou dvojku" DS a Wii. Půjde o obdobu The Sims Příběhy trosečníků. Vaši simové budou postaveni před nelehký a strastiplný úkol - přežít na pustém ostrově. Své trosečníky si budete moci klasicky navrhnout, tak jak to známe téměř ze všech simích her. Na ostrově simové (ano, půjde o skupinku) zažijí mnoho dobrodružství, ale i legrace. Nebude nouze ani o hledání pokladů a různé záhady. Zřejmě se nám tu rodí opravdu zajímavé The Sims pro konzole! Zajímavé také bude jak nyní tvůrci naloží s třetím dílem Sims Příběhů. Tento koncept si nedovedu příliš předstacit v kombinaci s herními vlastnostmi této série.

cover_psp.jpg

psp_01.jpg

Pro více info zde.

zdroj: thesims2.cz

Mě to připominá Losty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
je to o hodně lepši hra oproti minulemu dilu

ale mně se to nějak sekne vždy při hrani neni to na stejnem miste je to ruzny

pomozte někdo

mam fw 3.71 m33

souhlas,ta hra mě zatim fakt baví,je to pěkný jak zbíráte věci a pak si děláte nástroje apod.,zatim bych dal tak 8/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu