Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Sims 2: Castaway


cejdap

Recommended Posts

je to o hodně lepši hra oproti minulemu dilu

ale mně se to nějak sekne vždy při hrani neni to na stejnem miste je to ruzny

pomozte někdo

mam fw 3.71 m33

taky sem měl donedávna 3.71 m33-2 a vždycky se to asi po 15 minutach seklo a pak vyplo šel jsem na 3.52 m33-2 a všecko je v poho a je to krutá hra už mám druhej ostrov a připravuju si suroviny na stavbu mostu :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jj na to že to sou sims je to brutalni :) ja taky chystam most a kanoe... kolik je tam ostrovu? na 2. sem si postavil ten nejvetsi pristresek 5x7 a mam tam docela hafo veci... stehovat to samo nechci :)

to já mám 5x5 a zrovna tedka sem to vypnul a nasral se protože sem si rozdělal voheň u baraku a schořel mi mezi tim co jsem byl o kus dal a mazlil se s vopicema :roll::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra nejak se mi to seka na 3.71 m33 ale nejak se mi to nechce davat na 3.52 jsem posledni dobou nejaky zdechly, stoji to fakt za to? Nebo je to jen o trochu lepsi nez predesly dil?

je to 100% lepší než oba díly.. :bash:

a to že se to na 3.71 m33 seká.. je fak mě se to taky sekalo ale co bych neudělal pro CASTAWAY.. downgrade na 3.52 a v poho.. a mužu říct že ten downgrade za to stal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím vás nemohl by mi někdo napsat návod na postavení domku voru a tak ??Já tu hru začínam a nevím co a jak...zatím jen jím a spím to je vše...Díky za každou radu

to nejde hned ale az postupem casu jak postupujes ve hre... takze doporucuju cist tutorialy a pak to je v menu - ideas and plans

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím vás nemohl by mi někdo napsat návod na postavení domku voru a tak ??Já tu hru začínam a nevím co a jak...zatím jen jím a spím to je vše...Díky za každou radu

:wohow: co bys dělal kdybys ztroskotal na ostrově.. nejdřív si musíš nasekat dřevo natrhat listy a z toho pak logicky postaviš barak :bash:

..a hodně štěstí.. ten muj včera shořel.. :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu