Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Uvazujete nekdo o koupi VD-W3 Wii HDMI Upscaler Processor???


xkovi

Otázka

Zdravim,

s ohledem na moje problemy s "neoriginalnim" komponentnim kabelem, co se tyce chybneho barevneho zobrazeni, jsem zacal uvazovat nejprve o originalnim komponentnim kabelu, ale 900 Kc mi prislo zu viel, a tak jsem hledal dal a narazil na "novinku", a sice VD-W3 Wii HDMI Upscaler Processor.

Podle reakci v diskuzi k tomuto produktu primo na techto strankach je to docela bomba...samozrejme musi prislusne hry nativne podporovat 480p, ale to by byl problem i u komponentu, nebo ne? Kazdopadne hry, co 480p zvladaji, tak pry po prepocitani na 1080p jsou opravdu pekne, zvlaste kdyz mate LCD/Plazmu od 1m uhlopricky a vyse...

Vazne o tom uvazuji, s dopravnym to vyjde na 70 USD, coz je cca 1400 Kc, pricemz jestli mam dat za origos komponentni kabel 900 Kc, abych ziskal 480p, tak to uz bych snad radeji sel do tohoto...sice trochu neduvera v jakousi pochybnou zahranicni firmu mam...ale pokud ta diskuze na jejich strankach neni fake, tak to vypada spolehlive, navic platby pres PayPal neni nutno se obavat...

Takze jelikoz se to tu nikde neresi, nebo jsem to nenasel, otviram diskuzi, co si o tom myslite, eventuelne zda to nekdo jiz nevlastnite... sem s tim :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak tady ti trochu nerozumim...mam LCD TV Samsung LE40C650, ale rozhodne mi signal z Wii at uz skrze kompozit nebo komponent NEPREPOCITA na 1080p...kdyby to bylo tak jednoduche, jak pises, tak zadny takovy upscaler asi ani nebudou vyrabet, ze? :roll: Takze reci o charite jsou pekne, ale jsou zcela mimo misu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kdyz budes rozumne uvazovat tak co s tim udela LCD HD panel? upscaluje to, to znamena ze s tim udela to same co ta krabicka za 1.400,- Podle me kdyz nemas kam davat penize dej je radsi na charitu, udelas aspon dobry skutek.

Kazde LCD rozhodne nema upscaler...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Presne tak...ackoli muj samsung rozhodne neni zadne orezavatko a jsem s jeho obrazem i funkcemi vice nez spokojen, tak upscaler "bohuzel" nema, ovsem nikdy me to netrapilo...filmy mi pres USB prehrava i v mkv, cili zadne prepocitavani nepotrebuji, pustim si cisty HD rovnou :cheesygrin:

Kazdopadne...dekuji ti nacelniku, ze si se me zastal! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak sem si to objednal a dorazilo to.Mam LCD 42" Panasonic a jako spokojenost.Jasne necekejte zazraky nicmene vse je o par radu lepsi.I jenom blbe menu wii vypada vyrazne lepe.Wii sporst a ostatni hry ktere mely vyblite barvy najednou jsou konecne prirozene barevne.Vse vypada opravdu o dost lepe nez kdyz clovek hraje na default.Takze za me doporucuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jinak pokud te zajima prima zkusenost.

Umozni to pripojit ii pres HDMI......pro mne velmi dulezite .Uz jen tim je obraz vzdy lepsi nez pres defaultni kabel ci komponentni a to vyrazne

Ma nastaveni na enchanced barv a opravdu najednou hry vypadaj zive a nejsou vyblite coz je jinak u Wii default ze barvy jaksi chybi.S timhle sou perfektni

Neumi to vyhlazovat hrany

Podle me deklarovany prepocet do 1080P/i je jen reklama,ze 480p zkratka 1080vykopat nelze ta informace tam neni.Upscale funguje ale zhruba jako u PS3,HD z toho nevyzmoula ale obraz je lepsi nez 480p o neco.

Celkove spokojenost minimalne kvuli HDMI a lepsim barvam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jeste jedna vec na kteroumuzete narazit.Kdyz to koupite tak ta vec se hodne zahriva a to ma za nasledek ze se zacne resetovat.To se projevuje tak ze cerej screen,TV napise ze nema signal pak se zase nahodi.Dela to klidne v itervalu 3sec.Uz sem to chtel poslat na reklamaci.

Ale pak sem si vsiml ze nemaj nijak nalepku kvuli zaruce.Takze me napadlo ze to je teplotama a rozdelal to.Je to jen na ctyri srouby.A hned bylo jasno chladic na chipu je nejakej ultra levnej smejd a jeste nabarvenej na lesklou stribrnou.Na omak z umele hmoty i kdyz je jasne asi z nejakeho kovu ale dle vahy a nateru opravdu neplni svoji funkci.Tak sem ho sundal a schoval kvuli reklamaci a dal misto nej kvalitni chladic na RAID radice.A voila je po problemu!!Ani po puldenim hranim s eto neohreje a zadne cernani obrazovky se nekona.

akze kdyby to nekdo koupil a zaclo mu to delat vite jak to resit a nemusite zarizovat reklamaci nekde v HongKongu:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak aposledni poznatek.Den predtim nez sem zacal resit chladic sme psal samozrejme na podporu vyrobce.Psali mi ted ze o tom vi ze nejaka chybka ve FW zpusobuje zahrivani a ze ted predelavaj komplet co maj skaldem na novy FW a ze mi poslou napred novy unit a az pak mam psolat vadny zpet.A navic mi na muj Paypal ucet poslou 15USD na pokryti nakaldu na dopravu vadneho k nim.Takze i pristup a reklamace ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu