Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odešla mi díra na sluchátka?...


WellCze

Recommended Posts

Asi se mi omylem povedlo vytáhnout špatně sluchátka z díry ... teď když je zapojim... tak je to jako když bych měl na PC ten program na odstranění hlasu z hudby, nějaký useky běží v pořádku ale kde se začne mluvit tak to není slyšet, jen ta hudba bez hlasu.... je to určitě hardware? Nemuže to být nějaká softwarová věc?... a jestli je to hardware, dá se to opravit?...:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No... to bych musel najít nějakej návod jak to vyměnit....

Update... Zjistil jsem že repráky fungujou, ale když přez repráky zapojim sluchátka (díra v reprákách) tak to dělá to samí... tak nevim... když jdou repráky tak by měl bejt jack v pořádku ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

tak na funkčnost repra u PSP by rozbitý výstup na sluchátka neměl mít vliv. zkus zapojit do PSP jiná sluchátka a nebo zkus ty u kterých to dělá zapojit do něčeho jiného. jinak pokud nechceš pájet, tak si musíš místo samotného výstupu koupit celou desku na které je ten výstup, na desce je i slot ma MS a wifi modul. a nejedná se o základní desku. a výměna není těžká, stačí si zapomatovat pořadí v jakém jsi to rozebral, vyměnit ten díl a znovu složit. neměl by s tím být problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu