Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Audio Problem


mojda

Recommended Posts

Zdravím

Mam problem se zvukem u PS3. Chvíli hraju nebo koukam na film a najednou to hraje jen z jednoho reproduktoru, pak chvilku zase z obou a pak zase jen z jednoho. Stává se to hlavně když měním hlasitost. U PC a Xboxu mi to nedělá. Mam to připojený přes optiku a nastavil jsem v PS3 jako audio output Dolby 5.1, DTS 5.1 a AAC. Mam domácí kino Samsung

Nevíte co stím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bitstream Umožňuje nastavit zvuku tak, že je priorita přidělena původnímu digitálnímu signálu.

Linear PCM

Lineární PCM Nastavení výstupu zvuku pomocí konverze digitálního signálu do formátu Linear PCM (Lineární PCM).

Je-li vybrána možnost [bitstream], mohou být z výstupu vyloučeny některé části zvukového obsahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u mě se to projevuje že chvíli to jde, a pak to prostě hraje střídavě.. chvíli z jednoho, chvíli z obou.. takže snad to pomůže to vypnutí DTS.. chyba v HW PS3 být nemůže?

Tak jsem to zkusil a dělá to furt.. hrál jsem Folklore, hrála hudba a najednou to hrálo z jednoho reproduktoru, po asi 2 vteřinách zase z obou.. pak chvíli v poho a zase a takhle pořád dokola. Fakt nevím čím to je. Nemůže to být chyba PS3 HW?

EDIT: Tak jsem vypnul DTS a AAC a nechal tam jen Dolby 5.1 a zatím to vypadá v pohodě tak snad už to bude chodit jak má. Jen dotaz. U filmů když mají DTS zvuk a já to mam vypnutý tak pujde to nebo to mam vždy měnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu