Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sipky


Scorpion9

Recommended Posts

Ahoj,mam takovy maly problem.

Blbne mi sipka na horu,kdyz treba zvetsim fotku, tak se me porad presouva smerem vzhuru.

Nebo i u her,mam nejaky menu a porad me to vyjizdi na nejhornejsi nabidku.Jako by tam proste byla ta sipka zasekla nebo zamacknuta.Vobcas to faka v poho ale ve vetsine pripadu ne.Rozdelaval sem psp a koukal sipka se zda v poho, ale ta (nevim jak se tomu rika presne) elektronicka desticka co detekuje doteky je asi spatna je to mozny ? Nebo to bude problem nekde jinde?

Dekuji predem za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
no kdyz treba zvetsim nejakej obrazek tak mi to najede na horni polovinu sipkou dolu s tim nesjedu ale joystickem jo tak myslim ze to budou spis sipky

Hm, mozna protoze po zvetsenem obrazku se jezdi prave joystickem? A obrazek se take zvetsuje ctverecek + joy... Jsem si skoro uplne jisty, ze je to joyem, pac jinak by ti to nejezdilo pri scrollovani na zvetsenem obrazku, ale jezdilo by ti to samo pri vyberu obrazku v seznamu vsech obrazku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu