Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP není na skladech!?!


A c h e r o n

Otázka

Chtel bych si koupit novy PSP. Prolezl sem uz asi 20 e-shopu a 3 kamenny obchody a nikde ho nemeli na sklade. Ze prej se uz od pulky kvetna ceka na dovozce, kterej to priveze do republiky ze zahranici. Bojim se ze az to dovezou, tak tam bude nejakej novejsi firmware. Chtel bych se zeptat tech co ho v posledni dobe kupovali, ve kterym obchodu (idealne e-shopu) to bylo. Treba by tam meli na sklade jeste nejaky a jakej melo firmware. Popř. jakej zahranicni obchod by jste mi doporucili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
kupoval sem taky v jihlave a bez problemu, v sony chodi zbozi kazdou chvilku.

ale i tak by me zajimalo, az bude psp slim a nekdo z nas brickne nebo se mu podela psp myslite ze dostane rovnou slim verzi?

to bych jim to vomlátil vo palici .... takovou pěknou mašinku vyměnit za levnou vietnamskou hračku :blink:

(btw. to mi přimoníná, sem byl nedávno ve španělsku a viděl jsem tam na tržnici prodávat POP station a tu parodii na DS - jen sem si nevšim za kolik to bylo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kupoval sem taky v jihlave a bez problemu, v sony chodi zbozi kazdou chvilku.

ale i tak by me zajimalo, az bude psp slim a nekdo z nas brickne nebo se mu podela psp myslite ze dostane rovnou slim verzi?

:cheesygrin: tak dle zákona ti nejdřív musí uznat reklamaci za oprávněnou, poté vadu za neodstranitelnou a pak ti nabídnou buď výměnu z STEJNý kus, tzn za staré psp, pokud ho ještě budou mít, nebo ti vrátí peníze. Za newpsp jedině tehdy, kdyby stálo nachlup stejně nebo méně než staré, a to asi nebude...takže se moc netěš :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jzs... to mi ani neřikejte že není starý PSP já už se na něj klepu a šetřim někde od března a když mi maj konečně 14. srpna přijít prachy z brigády tak žádný nebude ?? :( to bych jim pak to PSP slim omlátil o hlavu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No to je ale nějaká hloupost. Pokud ho chcete koupit po netu, tak na Gamestationu jsem ho zrovna dneska viděla. A určitě by se sehnat dal. Jsem z Č. Lípy a tady ho normálně mají (myslím, že dokonce i ten bílý). Na netu www.herniprislusenstvi.cz ho taky mají. Teda pokud ho chcete po netu opravdu koupit.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chtel bych si koupit novy PSP. Prolezl sem uz asi 20 e-shopu a 3 kamenny obchody a nikde ho nemeli na sklade. Ze prej se uz od pulky kvetna ceka na dovozce, kterej to priveze do republiky ze zahranici. Bojim se ze az to dovezou, tak tam bude nejakej novejsi firmware. Chtel bych se zeptat tech co ho v posledni dobe kupovali, ve kterym obchodu (idealne e-shopu) to bylo. Treba by tam meli na sklade jeste nejaky a jakej melo firmware. Popř. jakej zahranicni obchod by jste mi doporucili.

Já si ho objednal na www.herni-prislusenstvi.cz a čekal jsem na něj 3týdny -ostatní koho znám,stále čekají... Během té doby mi 3x volali a informovali mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nevite negdo o shopu kde maj to stary pspcko na sklade? herni-prislusenstvi ,gameson, jrc vsechno sem skousel a nemaj

Jako jak nemají ho? Vždyť ho nabízejí. Neříkej mi, že až budu mít třetí opravu, tak dostanu prašule a zbudou mi oči pro pláč (pokud nebudu chtít rovnou tu novou verzi). Zkoušel jsi www. gamestation.cz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jako jak nemají ho? Vždyť ho nabízejí. Neříkej mi, že až budu mít třetí opravu, tak dostanu prašule a zbudou mi oči pro pláč (pokud nebudu chtít rovnou tu novou verzi). Zkoušel jsi www. gamestation.cz?

pred dvema dny jsem tam volal a oni mi rekli ,ze je naskladujou az a za tri tydny.... gamestation mas dodaci lhutu do 30ti dnu.... a negde sem cetl ,ze sony docela predcasne prestala vyrabet stara pspcka kvuli novym slimum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu