Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

ahoj. mám problém s hraní her online, není to problém jako nějaký závažný ale vadí mi to. Chci se zeptat na každý ovladač musím mít účet? Protože když chci hrát RB na kytaru a zároveň zpívat tak se můžu připojit jen jednou. Znamená to tedy že bych musel mít 2 gold účty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dobrý den, před dvěma dny jsem si koupil v bazaru xbox a při mé smůle ho předešlí majitel zřejmě zkoušel flashovat a podle všeho se mu to nepovedlo (play dvd u originálních i kopírovaných her,po sundání faceplatu je vidět seškrábaná Microsoft ochranná známka... ),předešlého majitele s největší pravděpodobností nevyhledám tím pádem ani originální fw mechaniky a tak sem se smířil stím, že si hry na dvd nezahraju, ale chci se zeptat pokud bych odpojil mechaniku od základní desky xboxu a stahoval bych si hry z marketplace na Live hrozil by mi stále BAN ? Popřípadě jestli je vůbec nutné mechaniku odpojovat. Předem děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to nedalo a mechaniku jsem kompletně od základní desky odpojil a na Live jsem se bez problémů dostal. Je tedy nějaká šance že bych dostal BAN za flash když už flashnutá mechanika v xboxu není ? Hry na xbox jsem si chtěl stejně kupovat, nemám v plánu podporovat pirátství i na konzolích kvůli třem hrám, které si za rok koupím a tak mi ani nějak nevadí si hry za nějaký ten peníz ( a co sem koukal tak ceny jsou přijatelné) na marketplace stáhnout. A omlouvám se jestli se to už zde na foru řešilo, ale nikde jsem nic nenašel a ani strýček google nepomohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak díky za informaci . Asi to zde ještě nikdy nebylo - jestli se lze dostat ne live bez mechaniky v xku . Jestli je šance na ban ? To ti také nikdo neřekne když to ještě zde nebylo a nikdo se s tím asi nesetkal . Jen se zde psalo něco o tom , že nelze aktualizovat DB bez mechaniky v xku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahojte, mám flashnutý xbox 360 (LT 1.1) a hraju na něm pálené hry,ale pouze offline.Nikdy jsem nebyl připojený online.Flash už nechci,protože

jsem zjistil,že aktivně hraju jenom dvě hry,takže 2 originálky ročně mě nezabijou a hlavně chci hrát online.Je nějaký způsob,jak smazat flash?A když to půjde,

hrozí riziko banu? Moc dík za odpovědi!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a hrozí riziko banu,když budu hrát hry online pouze s originálkama?

Ano, je jedno jestli hraješ s vypálenou, nebo s originálem (pakliže máš přepsaný stock fw), ban ti hrozí stejně. Novým dashem si stejně smažeš flash, ale není to moc košér varianta. Ideální je vrátit stock fw a poté update

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky,ale nevím co je vrátit stock fw...Jde mě o to,abych měl xbox bez flashe a hrál na něm online s originálkama,aníž bych se obával banu.

Odborným způsobem - je to v podstatě jako flash - vrátit mechaniku do původního stavu . Tím se neoflaguje xbox pro ban a máš jistější hraní na live .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíš o někom kdo by mi to udělal?Jak jistější hraní?Já jsem myslel,že když mechaniku vrátím do původního stavu,tak už nemůžu dostat ban.

Ono ale jde o to jakým způsobem ji vrátíš do originálního stavu . Když to uděláš updatem DB , tak ztratíš flash , ale můžeš za to dostat ban při banové vlně . Kdežto když ti to udělá flasher , tak je to bezpečné . Tento způsob ti udělá každý flasher . Jestli máš někoho blízko tak třeba na počkání a nebo si vyber v bazaru někoho komu to pošleš poštou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chci prodávat xbox, kde mám aktivovaný gold účet na rok. Pokuď změním email, heslo, atd. pro kupujícího bude stále tento účet platný a bude se moct stále využít online s aktivovaným passem když přiložím i k tomu potřebnou hru ? Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu