Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

x360 Slim / Fat : The Reset Glitch Hack


Domi_CZ

Recommended Posts

SUpeeer :D. Sice nwm co to je ale vypadá to jako Jtag pro slim, nejsem moc dobrý angličtinář a google překladač na tom není o moc lépe. Mohl by si jsem dát prosím podrobnější info?

třeba k čemu to má využizí. (myslím si že je to jak Jtag ale jak jsem říkal :D) dočetl jsem se něco že to odemiká CPU klíč, takže to znamená takovou svobodu? Dej sem pls to info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SUpeeer :D. Sice nwm co to je ale vypadá to jako Jtag pro slim, nejsem moc dobrý angličtinář a google překladač na tom není o moc lépe. Mohl by si jsem dát prosím podrobnější info?

třeba k čemu to má využizí. (myslím si že je to jak Jtag ale jak jsem říkal :D) dočetl jsem se něco že to odemiká CPU klíč, takže to znamená takovou svobodu? Dej sem pls to info

V podstatě ano, uvidíme jak se to vyvrbý do budoucna .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ano je to přesně tak, je to Jtag úprava pro všechny verze Phat Xboxů i Slim! Jde aplikovat na všech verzích bez ohledu verze DB, bez ohledu verze CB.

Více info také ZDE.

Imho úžasná zpráva, trochu méně užasná pro výrobce Xk3y, Wasabi a jím podobných klonů, které ještě nespatřily světlo světa a jen se o nich dosud mluvilo (vydání XK3y už mělo být snad teď někdy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

TX už mají hotový design potřebných částí Jtagu, dá se očekávat opět "easy-to-install" řešení formou QSB (Quick Solder Board). Určitě to nepotrvá dlouho, tohle je zlomová událost a není na co čekat :-)

K tomu pájení a otázkám na XBLive - nebuďte lidi vymýšliví :-) S Jtagem se na XBLive chodit nedalo a dát nebude, stejně tak ale ani s XK3y apod. věcmi. A za cenu možnosti hrát hry z HDD snad není problém to spájet a pořídit si na to druhou konzoli, nemyslíte? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz od vcera je venku Reset.Glitch.JTAG.Hack.For.Slim.And.Fat.XBOX360-iND (9MB), tak ted jen par dni pockat a uz nic nebude problem :-)

osobne nevim jak je to s updatem ruznych JTAG cdb , je nutnost provest cely hack znova(vyhledat znovu "flashera"?) nebo vse lze jednoduse updatetovat rovnou z domova prez ten custom dashboard?

mate nekdo alespon tuseni kolik za to "flasheri" budou chtit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Objevila se zpráva, že u Slimů je tento hack funkční pouze na deskách Trinity. Existují údajně další dvě nezdokumentované revize motherboardů ve Slimech, na kterých je aplikace nefunkční.

V týmu Xecuter je toto zjištění podrobováno dalšímu zkoumání.

Zdroj: TX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu