Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

Mám takovy problém s live. nedávno jsem dával flash lt +2.0 a podle návodu flashnul dvd vypalovačku. Od včerejšího dne se mi samo vypíná live, když dam zpět připojit objeví se ze mám zkontrolovat připojení k internetu. Když dam test connection vždy se zpět připojí. Nevíte co to může byt za problém? Internet v pc jede bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Mám takovy problém s live. nedávno jsem dával flash lt +2.0 a podle návodu flashnul dvd vypalovačku. Od včerejšího dne se mi samo vypíná live, když dam zpět připojit objeví se ze mám zkontrolovat připojení k internetu. Když dam test connection vždy se zpět připojí. Nevíte co to může byt za problém? Internet v pc jede bez problémů.

Včera to blblo i mě, ale dnes už to jede v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovy problém s live. nedávno jsem dával flash lt +2.0 a podle návodu flashnul dvd vypalovačku. Od včerejšího dne se mi samo vypíná live, když dam zpět připojit objeví se ze mám zkontrolovat připojení k internetu. Když dam test connection vždy se zpět připojí. Nevíte co to může byt za problém? Internet v pc jede bez problémů.

Pořád stejný problém již třetí den. Romik už ti to jede v pohodě jo? Nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zdravím,

mám takový problém a zároveň dotaz. Soused si koupil xbox a vytvořil si účet LIVE GOLD. Přidal sem si ho mezi přátelé. Máme oba wifi internet od stejného poskytovatele, samozřejmě má každý jinou IP. Oba máme router. Mno a problém je v tm že když ho pozvu na xbox live party tak mu to nejde pripojit a me k nemu taky ne ... v NHL 2012 pres lobby se k sobe taky nemuzeme pripojit hlasi to chybu spojeni :( :( s nikým sem jeste tento problem nemel. Nevíte nekdo cim to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Chci se zeptat, mohu si Live účet založit na Českou Republiku? Jde mi o nějakou podporu a tak, a to hlavně ohledně kinectu. Mám zatím založený US účet a zatím bez problému, funguje mi i ovládání hlasem, což jsem měl obavy že u nás nepůjde. Mám strach, že pokud přejdu na CZ ztratím tuto možnost a třeba i jiné vychytávky nebo právě tu podporu, díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám xbox asi týden , mam xbox live na 3 měsice nějake zlate členství , ale problém ! dema stahuju , koupil jsem si zatim jednu hru přez marketplace , ted mi najednou z ničehoš nic nejde ani nakupovat hry ani koupit microsoft points.... vždy vyzkočí chyba cituji ,,Can´t retrieve information from xbox live. Please try again later. status code: 80169D94 ´´ to znamena že nema odpověď od xbox live ? neni možne , jsem přihlašen a když dam test networku tak vše svítí i xbox live. TAK SE PTÁM LIDI CO STÍM ?????????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám xbox asi týden , mam xbox live na 3 měsice nějake zlate členství , ale problém ! dema stahuju , koupil jsem si zatim jednu hru přez marketplace , ted mi najednou z ničehoš nic nejde ani nakupovat hry ani koupit microsoft points.... vždy vyzkočí chyba cituji ,,Can´t retrieve information from xbox live. Please try again later. status code: 80169D94 ´´ to znamena že nema odpověď od xbox live ? neni možne , jsem přihlašen a když dam test networku tak vše svítí i xbox live. TAK SE PTÁM LIDI CO STÍM ?????????????
vyřešeno , ten účet se nějak pokazil vytvořil jsem nový a vše ok !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahojte, mám takový dotaz, Koupil jsem xbox v USA. Zařídil jsem si jak český tak, americký Xbox Live účet. Bez problému mi jdou stahovat dema z obou účtů. Problém nastal, když jsem si chtěl z českého účtu stáhnout plnou verzi hry. Napsalo mi to, že obsah není určený pro konzoli v mojí oblasti (konzole z USA). Když jsem to zkoušel z amerického účtu, tak mi zase vyhodilo hlášku, že nepodporuje tuto lokaci, nejspíše proto, že jsem přihlášený přes evroposkou IP adresu. Nevíte náhodou někdo jak to vyřešit?

díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dotaz, koncem ledna vyjde flash i pro ty novější mechaniky u slim xboxu a ja si ho hodlam pořídit, budu moci hrát stále na live i s flashem ? a pokud je ta šance že dostanu ban tak je to jak, když budu hrat palenky přez live ban a i když budu mít např pouze fifu 12 origo tak i s tou fifou orig dostanu ban ? a nebo je to pouze u těch palenek ?. Děkuji za odpověd :) je to psáno hodně ♥♥♥♥♥ně vím ale nenapadlo mě jak jinak to napsat děkuji za pochopení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dotaz, koncem ledna vyjde flash i pro ty novější mechaniky u slim xboxu a ja si ho hodlam pořídit, budu moci hrát stále na live i s flashem ? a pokud je ta šance že dostanu ban tak je to jak, když budu hrat palenky přez live ban a i když budu mít např pouze fifu 12 origo tak i s tou fifou orig dostanu ban ? a nebo je to pouze u těch palenek ?. Děkuji za odpověd :) je to psáno hodně ♥♥♥♥♥ně vím ale nenapadlo mě jak jinak to napsat děkuji za pochopení.

flash si neporizuj a nebudes muset mít strach z banu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu