Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

Měl bych dotaz, koncem ledna vyjde flash i pro ty novější mechaniky u slim xboxu a ja si ho hodlam pořídit, budu moci hrát stále na live i s flashem ? a pokud je ta šance že dostanu ban tak je to jak, když budu hrat palenky přez live ban a i když budu mít např pouze fifu 12 origo tak i s tou fifou orig dostanu ban ? a nebo je to pouze u těch palenek ?. Děkuji za odpověd :) je to psáno hodně ♥♥♥♥♥ně vím ale nenapadlo mě jak jinak to napsat děkuji za pochopení.

Banny již cca 3 roky nejsou na pořadu dne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Zdravím,jsem začátečník na xboxu,chci se zeptat na optional media update,nevím kde tak to zkusím tady.

Chci si přehrát divx,ale vyskočí mi tabulka abych provedl update,mám flash 2.1 a kinect dashboard,nestane se náhodou,že by se mi přepsal flash,když se připojím a provedu update?,na xbox live jsem ještě nikdy nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,jsem začátečník na xboxu,chci se zeptat na optional media update,nevím kde tak to zkusím tady.

Chci si přehrát divx,ale vyskočí mi tabulka abych provedl update,mám flash 2.1 a kinect dashboard,nestane se náhodou,že by se mi přepsal flash,když se připojím a provedu update?,na xbox live jsem ještě nikdy nebyl.

Co máš za mechaniku? Pravděpodobně po připojení nebudeš moct hrát hry s AP2.5 ochranou, což zahrnuje například všechny XGD3 hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zřejmě mám další problém,stáhnul jsem si skyrim na xbox v češtině a při spuštění mi napsalo this disc is not supported,jelikož jsem začátečník a prodávající mi řekl,že je tam nejnovější flash,logicky jsem usoudil že 2.1 flash je novější než flash LT+ 2.0.

Co jsem četl tak se tato informace dostala do xboxu a pokud se teď připojím,co všechno se může stát?flag a poté ban,nebo snad i smazání mého flashe?A BAN znamená,že se už nikdy nepřipojím na live ani s originálkou?

Dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

zdravim udelal sem si ucet na gmail a kdyz se chci prihlasit na live tak mi to napise THIS WINDOWS LIVE ID IS ASSOCIATED WITH DIFFERENT GAMERTAG.ENTER ANOTHER WINDOWS LIVE ID AND PASSWORD .... a porat dokola zkousel sem udelat dalsi ucet a zase bez uspechu nevim uz co stim mam delat poradte mi prosim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdravím,

chtěl jsem se zeptat, jestli se registrovat jako cz, nebo jiná zem? Ještě před několika měsíc jsem četl že CZ se nedoporučuje.

A k čemu slouží "Microsoft Points", myslel jsme že se kupuje jen Gold členství.

mimo topic: Jaké máte zkušenosti s Nyko Zoom? Pozitivní, nebo to podstaně zhoršuje snímání Kinectu?

edit: pointy jsou na market place, ale k čemu konkrétněji?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám český XB Live účet a jsem spokojený, myslím, že se hodně zlepšil. Navíc je možné platit již českou kreditkou, což nevím, zda není u UK nebo US účtů problém. Další věc je, že Games on demand musí být kompatibilní s regionem konzole, takže např. přes US účet pravděpodobně nebude stáhnout některé hry (alespoň mě to dříve nešlo a po migraci na CZ vše OK).

Co se akcí týče, minulý týden jsem koupil 2 měsíce GOLD za 40,- Kč... ANO ZA 40,- KORUN ČESKÝCH NEKECÁM :wohow:

Když vyšla Forza 4 demo jen pro Gold účty exklusivně, byla stažitlená i na CZ účtu, takže ta jeho "značná omezenost a ořezanost" již dle mého názoru není tak úplně pravdou, i když nevím, UK účet jsem měl už hodně dávno, třeba je teď také nějaký úžasný. Toť můj názor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Chci se registrovat na Live, ale nevím jak na to, nechce se mi zadávat číslo platební karty. Jeden účet mám založený od vánoc, podařilo se mi na něm přihlásit na live a získal jsem měsíční gold účet zadarmo. Mám 3 měsíční kartu na live ale nemohu ji pro ten účet použít, chce to po mně právě údaj o pl. kartě. Nemohl by mi tu někdo poradit? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

čau, kámoš si teď zřizuje livko a když se registroval nedal měsíc zdarma. Přeskočil to. Jde to ještě nějak udělat ? Nemohl jsem nic najít. No a pak jsem to zkoušel znovu a když jsem dal ten měsíc zadarmo tak to chtělo platební kartu údaje apod. A když jsem se já registroval nepamatuji si že bych něco takového zadával. Dík moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu