Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Chci se zeptat, mám Xbox Live USA účet. Kde se dají nejvýhodněji nakoupit body, abych si mohl například za ně kupovat hry (Arcade, India...). A pak mám další dotaz, ta konzole na které teď hraji není moje, mám ji půjčenou, ale už teď vím, že si později taky koupím pro sebe (moc mě to chytlo), takže, když bych si teď za body na svůj US Live ID účet koupil třeba Trials HD (kdysi jsem si kupoval verzi pro PC za 10 USD a byla to pecka), zůstane mi pak ta Trials HD hra i na moji případnou novou konzoli - tzn. přihlásím se na ni se svým Live ID účtem a ten obsah, který jsem si zakoupil na předchozí budu mít na téhle přístupný, nebo to nejde? Nebo na to je nějaký jiný způsob? Díky za komentáře.

edit: omlouvám se, ohledně nákupu bodů už jsem našel téma, tak jen prosím jak je to s tím převodem hry při změně konzole?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat,nevite jak je to,jeden profil mam uk,druhy profil cz,na cz uctu mam nastavenou kreditku pro kup veci ale ja bych chtel koupit pres live gold na kreditku ale na tom uk,tak jestli nebude nejaky problem a muzu nastavit na tom uk stejne tu kreditku jak na cz.dekuji za odpoved?.

Prosim Vas opravdu nikdo nevi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.chtěl bych se zeptat mám na xboxu.com.nastavený automatický obnovení učtu.toto se aktivuje 1měsíčně.a chtěl bych to zrušit.to mi nápíše že nemám dostatečnou částku.což nechápu.že chci odebrat visu kartu.poprosil bych o napsání na nůj profil soukromou zprávu.moc vám děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já právě řeším to samý, když chci zrušit automatický obnovování, tak mě to přehodí na technickou podporu, že mám napsat mail, nebo zavolat, mám českej live a v česku není e-mailová podpora pro Live (jen podpora k hardwaru), tak jsem 2x zkusil psát do británie, samozřejmě anglicky, ale odpověď žádná. Asi nakonec budu muset zavolat na českou linku, takže nemáte někdo ještě nějakou radu? Mám třeba napsat ještě do USA? Popřípadě co mám čekat, až jim budu volat, budou se mě nesmyslně 12 minut snažit překecat, ať si ten gold nechám?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já právě řeším to samý, když chci zrušit automatický obnovování, tak mě to přehodí na technickou podporu, že mám napsat mail, nebo zavolat, mám českej live a v česku není e-mailová podpora pro Live (jen podpora k hardwaru), tak jsem 2x zkusil psát do británie, samozřejmě anglicky, ale odpověď žádná. Asi nakonec budu muset zavolat na českou linku, takže nemáte někdo ještě nějakou radu? Mám třeba napsat ještě do USA? Popřípadě co mám čekat, až jim budu volat, budou se mě nesmyslně 12 minut snažit překecat, ať si ten gold nechám?

tak to je dobře že nejsem sám.takhle psal jsem na tom xbox.com a dostal jsem odpověd slovensky.když jsem dal na mě svůj tel.tak mi nezavolali.takže to celkově budu rušit,ale nevím jak.přenejhorším se spojím s bankou a tam jim to oznámím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz. Vlastně dva.

Kolik můžu mít XBOX Live účtů na jednu konzoli?

Jak smazat normální profil bez Livu v konzoli?

Díky

můžeš mít kolik chceš ale cose týče smazání u live gold je hodně problématické.pokud jeto bez live tak jsi najedeš na konzoli v nastaveni a dáš hdd nebo memory unit podle toho kde ten profil máš uloženej.a jednoduše ho dáš smazat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro dlahu,nebo všechny co mají problém.u automatického obnovování z kre.karty na učet u xka live.bylo uspěšné vypnuto.spojením u xbox.com jsem napsal na podporu s problémem že chci zrušit tento problém..doporučuji za telefonovat máte to rychlejší.i stoho důvodu že tam musíte odpovědět osobní věci.děkuju torovi za tuto radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, na Live se pripojuji pomoci mailu, to je jasne...kdyz vlezu na netu na Xbox.com a prihlasim se pres (stejny) mail tak tam mam uplne jiny gamertag nez na Live. Jak tedy propojit (zesynchronizovat) Xbox.com s Live (tzn. pres web si budu moct natukat obsah ke stazeni a kdyz zapnu konzoli tak stahovani zacne)

diky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zajímá jak je to s gold účtem, když sme 2 a chceme hrát například Modern Warfare 2 po internetu ve split-screenu. To musíme být přihlášení na 2 hráčských profilech a oba dva mít předplacené na gold, nebo stačí aby měl jenom 1 předplacený gold, nebo to je ještě úplně nějak jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau mam jeden dotaz.na xlive marketplace se dá zakoupit red dead redemption za 40 dolarů to je v přepočtu něco málo nad 700 kč.takže to vyjde skoro nastejno jako kdybych kupoval bazarovku. pokud bych si teda hru zakoupil a stáhl dala by se nějakým zpusobem vypálit?díky na xboxu jsem ještě noob :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu