Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Na 100% nedoporučuji updatovat Dashboard pokud máš Flash. V tematice flashe se moc nevyznám, ale to je mi jasné. Pokud ho updatneš tak máš jistotu BANu. (Možná nějaký nejnovější lite plus to dovoluje, nevím) Pálené hry by ti měli podle mě fungovat i nadále, jelikož se jedná o flash mechaniky a ne softwareu konzole(dashboardu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim,

hrajeme s kámošem GTA IV spolu online, ale dneska jsem se přesunul do jiný místnosti, na jinej kabel od netu a celej den nám to oboum píše ve hře: Unable to connect game session. Když se chceme připojit jeden druhýmu do Party normálně na Live, tak to najednou taky nejde.. Zkoušeli jsme už snad všechny možný způsoby jak se k sobě dostat, ale nejde to.. Zprávy, poznámky atd nám oboum choděj normálně.. K Live jsem oba připojený normálně, máme oba Gold a test připojení nám oboum vyjde normálně, jako kdyby všechno šlo... I když zapneme ve hře multiplayer a nehrajeme spolu, tak to jde.. Nevíte prosím, co s tim? Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 100% nedoporučuji updatovat Dashboard pokud máš Flash. V tematice flashe se moc nevyznám, ale to je mi jasné. Pokud ho updatneš tak máš jistotu BANu. (Možná nějaký nejnovější lite plus to dovoluje, nevím) Pálené hry by ti měli podle mě fungovat i nadále, jelikož se jedná o flash mechaniky a ne softwareu konzole(dashboardu).

Jo, tak tohle je naprostá ptákovina. Update Dashboardu nijak nesouvisí s flashem. Flashem se změní firmware mechaniky, na který nemá Dashboardu sebemenší vliv. Druhá věc je nová ochrana AP2.5, kterou Dashboard od určité verze kontroluje. Nejnovější firmware LT+ proti tomu uživatele chráné. Jestli má člověk starší firmware, tak nesmí hrát hry s touto ochranou (právě teď je takových her +/- 6). V té chvíli, kdy by si takovou hru spustil, je jeho konzole žhavým kandidátem na BAN (krom toho, že se hra nespustí).

Každopádně já ať jsem měl jakýkoliv flash, tak jsem si Xbox vždycky updatoval a konzole je uplně v pořádku. Ani flag nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

hrajeme s kámošem GTA IV spolu online, ale dneska jsem se přesunul do jiný místnosti, na jinej kabel od netu a celej den nám to oboum píše ve hře: Unable to connect game session. Když se chceme připojit jeden druhýmu do Party normálně na Live, tak to najednou taky nejde.. Zkoušeli jsme už snad všechny možný způsoby jak se k sobě dostat, ale nejde to.. Zprávy, poznámky atd nám oboum choděj normálně.. K Live jsem oba připojený normálně, máme oba Gold a test připojení nám oboum vyjde normálně, jako kdyby všechno šlo... I když zapneme ve hře multiplayer a nehrajeme spolu, tak to jde.. Nevíte prosím, co s tim? Předem díky

Taky mám tenhle problém zatím jsem se dočeltl že tento problém je v nastavení vašeho routeru nebo kamarádova. Jde oto že NAT na routeru je nastavený na střední nebo velkou kontrolu nebo filtrovaní dat a není úplně otevřený. Zatím jsem ještě nezkoušel router co mám doma přenastavovat ale o výkendu to skusím pokud se zadaří dám vědět.

Pár odkazů kde to taky řeší:

http://www.gamesApot.com/forums/topic/26475482

http://www.operationsports.com/forums/ncaa-football/257804-xbox-live-problem-cant-connect-one-particular-friend.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chtěl bych jse zeptat mam dashboard na kinect a koupil jsem si fable 3 LE s bonusama a rád bych je využil ale na live jsem ještě nebyl tak se chci zeptat mam flash iXtreme LT a zajímalo by mě jestli s fashem LT+ bude měnší šance na ban nebo stačí jenom ten LT a ještě co jsou to vlny banú a kdy jsou jestli se to ví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdař.Měl bych otazku.když mam LT+,mužu jít ze starýma hrama patchlý na wawe 4 na live nebo je musím znova vytvořit iso a patchnout to na level 3v ABX?Díky za otpovědi.

Na live by jsi měl chodit jen s hrama, který se jeví jako originálky. Takže žádný patchování na nižší wave. A když máš LT+, tak si ještě kontroluj SSv2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, chci se zeptat, mám flash LT+ v1.1, můžu s flashem stahovat v klidu DLC do her? Nikde jsem o tomhle nic nenašel, tak by mě to zajímalo

Uplně v pohodě, jen si hlavně hry důkladně kontroluj

viz:

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=6

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=145

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím vás, měl bych dotaz, budu mít nově xbox , žádný flash normálně s orig hrama, tak jsem se chtěl zeptat, že na UK live je mnohem víc demo nabídek než na českém, můžu mít oba účty a střídavě se přihlašovat pod český i pod anglický jen pro dema ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím vás, měl bych dotaz, budu mít nově xbox , žádný flash normálně s orig hrama, tak jsem se chtěl zeptat, že na UK live je mnohem víc demo nabídek než na českém, můžu mít oba účty a střídavě se přihlašovat pod český i pod anglický jen pro dema ?

Na live můžeš mít účtů kolik chceš pod různými profily hráčů . Jestli jeden hráč může být na českém a druhý profil hráče na US to nevím - když je to na stejné IP adrese - ale můžeš to zkusit ( mohlo by to jít ) . Ale když budeš mít nový xbox tak dostaneš hned na každý účet zdarma měsíc GOLD ( můžeš to dostat takto 3 x ) a zbytečně by jsi si takto dva GOLD účty vyčerpal hned najednou . Takže to raději zkus až na druhý účet za měsíc po prvním , který si musíš stejně založit , když chceš dostat další měsíc GOLD zdarma .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, nevíte jak si zrušit účet na https://live.xbox.com/. Založil jsem si ho totiž dřív na netu neš na Xku a pak když jsem se přihlašoval na Xku tak jsem musel profil vytvořit znovu. Tak jsem zadal stejné ID(email) akorát jiné heslo a teď když se chci kouknout na net na svůj Xkovej účet tak mě nejde, protože se mi načítá ten původní a to druhé heslo které jsem použil u Xka mě to nebere. Divím se že mě to pustilo na stejné ID 2 hesla. Plosím co mám dělat, jsem začátečník, tak se nedivte za blbé dotazy. Děkuji za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu