Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 2011


Luckass

Recommended Posts

máte někdo problém s pingem při hře online?

už jsem tam i něco postoval, tak snad ti to pomůže. (doufam ze timto odkazem nic neporusuji)

http://www.nhlko.com/index.php?m=topic&id=50410

neco k routerum atd.

http://www.nhlko.com/index.php?m=topic&id=49050

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 199
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chci se zeptat jestli jde v NHL 11 hrát na obě strany střídavě jako v pravym hokeji. Zdá se mi že hraji furt na jednu stranu jde to někde nastavit nebo? A jak hrát třeba turnaj a dojít s mým týmem až pro trofej a nebo play off abych viděl strom play off a dostal se do finále, prostě abych vyřazoval týmy. Děkuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec. Měl bych pár otázek, co se NHL 2011 na PS3 týká... Lze v této hře nastavit vlastní ovládání? Tím myslím, jestli se dá libovolným tlačítkům přiřadit libovolná funkce, jako tomu bylo u většiny předchozích dílů na PS2. S ovládáním, které je přednastaveno se nějak nemůžu skamarádit. Založil jsem si svoji sezonu, vložil vlastní hudbu, připsal své hráče, z 16-ti zápasů mám16 proher. Vůbec se mi nedaří bodyčky, odebírání puku soupeři, o skórování nemluvě, apod. NHL hraji už od roku 1997, ale do tohoto se nějak nemůžu dostat. Díky za jakékoliv info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vlastní ovládání přímo jak popisuješ zde měnit nejde. i když se tam přímo jmenuje "vlastní" ovládání. jestli plánuješ hrát NHL11 dlouhodobě tak se rozhodni pro jedno : výchozí nebo klasika

Výchozí je podstatně náročnější. Klasika je "klasika" :), trojúhelník je bodycheck, čtverec a kolečko střelba, X je nahrávka a přepínání hráče. Klasika je prostě snazší ale zároveň zde nemáš např. nadzvednutí hole / hákování a ještě pár věcí které u více hokejového "výchozího" ovládání jsou. Kličky se dělají přes stejně u obou (přes L1).

Osobně se od NHL10 mučím z výchozím, ale už jsem to za těch několik tisíc zápasů zvládnul :) Klasika je lehčí, víc arkáda řekl bych - Výchozí více hokejové, těžší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Luckasse. Díky za odpověď.

Dnes jsem se do toho trochu opřel a zjistil, že jeden z problémů byl v tom, že jsem se řídil podle ovládání, které bylo popsané v menu samotné hry. Pak jsem nahlédl do knížečky(herního manuálu) a v několika věcech našel nesrovnalosti. Ovládání mám nastaveno na "výchozí" a díky popiskám, které jsou uvedeny v manuálu, to začínám zvládat, i když to bude delší a těžší cesta. Jak sám říkáš. Ovládání je dobré, celkem reálné, jen se do toho řádně dostat.

Pro příklad musím uvést, že podle ovládání(stále mluvím o "výchozím") uvedeném v menu hry, není ani uvedeno, čím a jak udělat obyčejný bodyček. V samotném manuálu je pak jasně vysvětlená účinost pravé páčky... Další velký rozdíl je např. co se buly týká, atd...

V každém z předchozích hokejů jsem vždy obtížnost nastavoval na nejtěžší. To samé jsem udělal i tady. To byla druhá chyba. Nové a těžké ovládání a do toho velká obtížnost. Srazil jsem ukazatele a obtížnost samotnou a je to určitě o něčem jiném.

Takže hurá do toho a přeji hodně herních úspěchů, i když Stanley Cup bude muset letos ještě počkat.

A to, že ovládání nelze upravit podle sebe je opravdu překvapivé. U tak propracovaného hokeje zváště...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim :), mám takovej problém koupil sem si hdmi kabel, a grafika NHL11 výborná, ale když zapnu zápas tak mám nastavenou kameru led, jako sem to měl dříve bez hdmi, ale ta kamera led je úplně jiná s hdmi je daleko z větší výšky a to mě nesvědčí..už sem si přecejenom zvykl na tu nizsi kameru..nejde to nějak nastavit ..priblizit ?? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, nastavení pohledu kamery je zde několik. doporučuji ti během zápasu proti CPU vyzkoušet různé možnosti.

Změnu kamery provedeš takto: Moje NHL11 - Nastavení - Nastavení hry - a pak si tam R1 přepínáš až na Nastavení zobrazení.

Osobně hraju na "Horní" (pohled), máš přehled. Ale každému sedí něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nemáte někdo problém s připojením do hodnocené hry online?

Příklad:

Pozvu známého do hry, hodnocená. On dá připojit ale při pokusu spojení to vždycky spadne.

Když dáme nehodnocenou hru tak to valí. NEACHÁPU!!

Zkoušeli jsem to snad dvacekrát.

Nemá někdo podobný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu