Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 2011


Luckass

Recommended Posts

Nemáte někdo problém s připojením do hodnocené hry online?

Příklad:

Pozvu známého do hry, hodnocená. On dá připojit ale při pokusu spojení to vždycky spadne.

Když dáme nehodnocenou hru tak to valí. NEACHÁPU!!

Zkoušeli jsem to snad dvacekrát.

Nemá někdo podobný problém?

Jo to se stává hodně často kolikrát se připojím a prostě mě to tam neukáže .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 199
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

Já bych tak hrozně chtěl hrát nhl 11l, ale jen ho zapnu, tak se mi chce blejt! Ta hra je příšerná! Vám se nezdá tak *****ní? Nhl byl můj koníček, na pc sem ho hrál online a dost na slušné úrovni, ale na ps3 nejsem schopný porazit ani počítač na úrovni PRO.... Není na netu někde nastavení s jakým se hrají online ligy? Myslím tím rychlost hry, rychlost přihrávky, sílu bodyčku atd....? Nebo neposlal by někdo vaše nastavení, třeba mám hru jen špatně nastavenou! Chtěl bych aby nhl vypadalo jako nhl 09 třeba.... Sem z toho nešťastnej! Díky! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych tak hrozně chtěl hrát nhl 11l, ale jen ho zapnu, tak se mi chce blejt! Ta hra je příšerná! Vám se nezdá tak *****ní? Nhl byl můj koníček, na pc sem ho hrál online a dost na slušné úrovni, ale na ps3 nejsem schopný porazit ani počítač na úrovni PRO.... Není na netu někde nastavení s jakým se hrají online ligy? Myslím tím rychlost hry, rychlost přihrávky, sílu bodyčku atd....? Nebo neposlal by někdo vaše nastavení, třeba mám hru jen špatně nastavenou! Chtěl bych aby nhl vypadalo jako nhl 09 třeba.... Sem z toho nešťastnej! Díky! :-)

Já jsem odehrál všechny předchozí verze (vše na PS2) na nejvyšší obtížnost a vždy jsem s přehledem vše vyhrál, u této verze je vše jinak, vše je překopané. Mám nastavenou druhou obtížnost a je to střídavé,jednou vyhraji vysoko,podruhé naopak. Mám nastaveno učení počítače na minimum, dovednosti o stupeň horší PC.Těch nastavení je požehnaně.Podle mne to chce zkoušet.Je pravda, že tam mohli nechat ovládání z předchozích ročníků.Podle nich je to to Vlastní ovládání,ale myslím, že se pod tímto ovládáním vyhrát nedá!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych tak hrozně chtěl hrát nhl 11l, ale jen ho zapnu, tak se mi chce blejt! Ta hra je příšerná! Vám se nezdá tak *****ní? Nhl byl můj koníček, na pc sem ho hrál online a dost na slušné úrovni, ale na ps3 nejsem schopný porazit ani počítač na úrovni PRO.... Není na netu někde nastavení s jakým se hrají online ligy? Myslím tím rychlost hry, rychlost přihrávky, sílu bodyčku atd....? Nebo neposlal by někdo vaše nastavení, třeba mám hru jen špatně nastavenou! Chtěl bych aby nhl vypadalo jako nhl 09 třeba.... Sem z toho nešťastnej! Díky! :-)

Tak nehraj na uroven Pro ne ? Až budeš porážet slabší uroven o 6 golů tak si dej těžší. Já hraju jen po netu a když si zahraju proti Pc tak vyhraju napohodu . Prostě je to o tréninku jinak máme CF ligu http://console-forum.net/tema/112057-nhl-11-cf-liga-2011

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Ahoj, které NHL vám přijde lepší, já vždy hrála od EA sports a asi mi spousta lidí napíše že právě jejich hra je lepší, ale i tak se vás zeptám, EA nebo 2K ???

Videa:

Já hrál obě NHL, porovnávat NHL 2K10 A NHL 11 nemá smysl, NHL 2K11 pokut se nepletu tak ani na PS3 není, ale obecně si myslím že NHL od EA je reálnější než od 2K, ale neříkám že jsem si NHL 2K10 neužil, někdy jsem byl rád že jsem si moch zahrát jiný NHL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vlastní ovládání přímo jak popisuješ zde měnit nejde. i když se tam přímo jmenuje "vlastní" ovládání. jestli plánuješ hrát NHL11 dlouhodobě tak se rozhodni pro jedno : výchozí nebo klasika

Výchozí je podstatně náročnější. Klasika je "klasika" :), trojúhelník je bodycheck, čtverec a kolečko střelba, X je nahrávka a přepínání hráče. Klasika je prostě snazší ale zároveň zde nemáš např. nadzvednutí hole / hákování a ještě pár věcí které u více hokejového "výchozího" ovládání jsou. Kličky se dělají přes stejně u obou (přes L1).

Osobně se od NHL10 mučím z výchozím, ale už jsem to za těch několik tisíc zápasů zvládnul :) Klasika je lehčí, víc arkáda řekl bych - Výchozí více hokejové, těžší.

to si děláte srandu ne??? já si chci pořídit PS3 hlavně kvůli hokeji. ale nedovedu si představit, že bych si nemohl nastavit cokoliv kamkoliv, zvykat si na jejich 2 přednastavený no to snad není ani možný.. není na to nákej patch nebo něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si děláte srandu ne??? já si chci pořídit PS3 hlavně kvůli hokeji. ale nedovedu si představit, že bych si nemohl nastavit cokoliv kamkoliv, zvykat si na jejich 2 přednastavený no to snad není ani možný.. není na to nákej patch nebo něco?

To ovladání co je je dost dobrý lepší podle mě bejt nemůže ;) a zvykneš si hned :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si děláte srandu ne??? já si chci pořídit PS3 hlavně kvůli hokeji. ale nedovedu si představit, že bych si nemohl nastavit cokoliv kamkoliv, zvykat si na jejich 2 přednastavený no to snad není ani možný.. není na to nákej patch nebo něco?

Na ovládání si hned zvykneš, jak říká Enty to ovládání je fakt dobrý. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a který máte na mysli? default nebo vlastní? mohl by mi ho někdo z vás sem prosím napsat?

já jsem zvyklej ještě na nhl09 v pc a nastavení tam mám svoje dost přeházený...

dnes jsem v obchodě zkoušel nhl10 (11 neměli lemplové) a hrůza :-( tak já nevím

Připrav se na to, že je prostě NHL 11 daleko těžší na ovládání, než bylo to co si hrál na PC. Ale jakmile to chytneš do ruky, tak si to opravdu užíváš.. Absolutní kontrola puku a všeho okolo, to je uplně něco jiného než na PC. Nastavení je intuitivní, tak že je vždy to co potřebuješ při sobě. Vůbec si nedokážu představit, že s tolika funkcema by člověk začal experimentovat s rozložení tlačítek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

český komentář ve hře není, jen české menu a úvodní tutoriál je nadabovaný v češtině...až zprovozní PSN, tak se ti po připojení soupisky stáhnou a budou se aktualizovat ;)

á si zas neumím představit mít střelu na opačný straně... a jak je to s patchema? dají se dát třeba ledy do extraligy a podobný věci? napište mi prosím někdo aspon střelu a zrychlení kde je to nastavený...

střílíš (a celkově kontroluješ puk) pravou páčkou (R3), funkce zrychlení v NHL11 není, ale můžes si pomoct lehkým naklepnutím pravý spouště (R2) - hráč si puk nahodí před sebe a tím zrychlí

jinak nevím co proti tomu ovládání máš...samozřejmě že proti NHL09 na PC je ovládání (díkybohu) úplně jiný a propracovanější, aby si měl co největší zažítek ze hry...je to jenom o zvyku (a jestli si ovládání zkoušel jen v obchodě, tak se nediv)...musíš odehrát pár zápasů aby si ovládání dostal do ruky - pak ti bude vyhovovat, protože je udělaný fakt dobře ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele to ti teďka přesně neřeknu, protože PSN už je down dost dlouho a i předtím sem dlouho nehrál, takže nevím kdy se naposledy aktualizovali....a dělá se to poměrně často a myslím že i s nároďákama a českejma klubama, jen nevím jestli tak často jako u NHL (ale jistej si tím nejsem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

střílíš (a celkově kontroluješ puk) pravou páčkou (R3), funkce zrychlení v NHL11 není, ale můžes si pomoct lehkým naklepnutím pravý spouště (R2) - hráč si puk nahodí před sebe a tím zrychlí

jinak nevím co proti tomu ovládání máš...samozřejmě že proti NHL09 na PC je ovládání (díkybohu) úplně jiný a propracovanější, aby si měl co největší zažítek ze hry...je to jenom o zvyku (a jestli si ovládání zkoušel jen v obchodě, tak se nediv)...musíš odehrát pár zápasů aby si ovládání dostal do ruky - pak ti bude vyhovovat, protože je udělaný fakt dobře ;)

to střílení pravou páčkou mi dělalo největší problémy, vůbec mi to nešlo. hrát bez zrychlení zase - nedokážu představit. :-)

holt ten dlouholetej zvyk z pc. ale stejně to asi zkusím.

nemohl by mi ale někdo k tý koupi ještě poradit v sekci - otázky a odpovědi rady při koupi?

http://console-forum.net/tema/23309-ps3-otazecky-pred-koupi/page28

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu