Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield bad company 2


xbox

Recommended Posts

Cau,mam veliky problem s touto hrou.Mam ciste prinstalovanny windows 7 64 bit a battlefield se mi trha i na to nejnisi nataveni i rozliseni.

System:GTX 295

6GB ram

ctyrjadrovy procesor

PS.Proste ,kdyz nastavim ve hre vse na max,nebo na uplne hnusny detaily,tak se to chova upne stejne bez jake koliv zmeny porad se to strasne trha a nejhorsi ze i singlplayer.

Prosim pomoct uz fakt nevim videl jsem i videa na youtube se stejnym systemem co mam ja a jim to bezi uplne v pohode fakt to nechapu??!!!:roll::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Cau,mam veliky problem s touto hrou.Mam ciste prinstalovanny windows 7 64 bit a battlefield se mi trha i na to nejnisi nataveni i rozliseni.

System:GTX 295

6GB ram

setijadrovy procesor

PS.Proste ,kdyz nastavim ve hre vse na max,nebo na uplne hnusny detaily,tak se to chova upne stejne bez jake koliv zmeny porad se to strasne trha a nejhorsi ze i singlplayer.

Prosim pomoct uz fakt nevim videl jsem i videa na youtube se stejnym systemem co mam ja a jim to bezi uplne v pohode fakt to nechapu??!!!:roll::cry:

Na 64 bit by to mohl být problém doporučuji přejít na 32 bit a problém se tak vyřeší.

V nejhorším případě napiš na technickou podporu http://eacs.custhelp.com/cgi-bin/eacs.cfg/php/enduser/home.php a ty ti stím 100% pomůžou mám snima bohaté zkušenosti. xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 64 bit by to mohl být problém doporučuji přejít na 32 bit a problém se tak vyřeší.

V nejhorším případě napiš na technickou podporu http://eacs.custhelp.com/cgi-bin/eacs.cfg/php/enduser/home.php a ty ti stím 100% pomůžou mám snima bohaté zkušenosti. xD

jasne prejde na 32bit a muze 3GB(2GB)Ram vyhodit....a 64bit system to bejt nemusi..

mas original nebo stazenou z netu?zkus jinej crack...a nebo jinou verzi....jiny hry se ti nesekaj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim...právě jsem stáhnul tuto hru (ano, přiznám se) a rád bych zahrál MP....ale chce to po mě serial key....může te mi poradit kde hledat? nebo mám zadat stejný serial key, jaký jsem dal při instalaci?

kup origo ( jinak si nejspíš nezahraješ ) .... Stojí to za to ... ta hra je pecková po MP ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu