Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Racing Club Forza Motorsport 3 :) / 3. casovka - open - 48h gold


suchac500

Recommended Posts

zdravim,

takze bych chtel zalozit RCFM 3 podruhe :) .... Tentokrat to nehodlam nekam hnat a nebudou to zavody o nicem.. jen o srande nebo mozna i o autech ktery bych koupil, upravil a daroval :) budu zase dávat časovky,drifty jako predtim ... urcim auta (vetsinou 2-3 sobe odpovidajici auta.. ) a trate.. cas kdy budu uzavirat a muzem se prekonavat :) po vecer bych chtel davat klidne forzu online (napr. mod tag - virus... ) popr. si muzeme dat nejakej normalni zavod :)

časy se odevzdáváj stylem fotky s nickem, autem, tridou,casem.. a na silnici aby bylo videt ze jsou vypnuty brzdici cary ;) ...

Průběžné výsledky

1. suchac500 - 1:03:830

2. ???

3. ???

4. ???

5. ???

6. ???

7. ???

8. ???

9. ???

Poslední výsledky

1. Fajn 55,953

2. Jeniczech 56,038

3. suchac500 - 56:189

4. jakubgaluszka - 56.345

5. Zinglbee - 56:474

6. gemapn - 56:672

7. leadercz - 1:00:230

-----------------------------------------------------

Trat: Mugello Club - circuit

Auto: Lotus Esprit V8 "02

-----------------------------------------------------

Odmeny:

1. 3x - 48h gold - THX KENNY

-----------------------------------------------------

Časy příjmám "casu dost" xDD

logo: < ocenim lepsi.. nechce se mi s tim patlat.. diky :)

3a99f2d80b.jpg

Gamertag - pro hráče -aneb kdo jezdi online tak sem :)

1.suchac500

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj,

tak jsem se taky nakonec odhodlal si stáhnout Forzu 3 a hodně mile mě překvapila (Forza 2 mě totálně zklamala a nebavila). Rád se tedy zapojím do soutěžení, ale chtěl bych se zeptat, zda nevadí, že jsem si během projetí toho kola hru párkrát vrátil tlačítkem BACK. Díky za odpovědi a snad brzo taky přidám nějakej čas ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem celej dnešní večer jezdil a jezdil dokolečka dokola :cheesygrin:, až jsem se tu trať konečně naučil a zajel (ani nevím jak :lol:) pěknej čas. Nakonec se zadařilo 49,222 ;). Původně jsem měl čas o pár desetinek lepší, ale bylo to bohužel s tím vracením. Jo a Zingle promiň za tu setinku, ale zrovna to tak vyšlo :wohow:.

Stejně se divím, že se mi to podařilo bez toho vracení, to byl snad jeden vydařenej pokus z 50 :D.

Jo a fotím to normálně na foťák 10 Mpx.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřebuje to vic lidi a vic casu.To snad maji forzu jenom 6 lidi?

uvidime zkusim to hodit na xboxweb potom.. hledaj se tam lidi na forzu a jezdi to docela dost lidi tak to zkusim splasit este tam... :? ... taky sem doufal v trochu vetsi ucast... ale tak nakonec sem rad i za todle :? ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja hraju forzu, nebyla by lepsi naka liga, ve ktere pojedeme vsichni zaroven a nak to bude na body? a potom do tabulky nake

to uz tu bylo a nebyl o to moc zajem .. proto jen tak ;)

NOVA CASOVKA... :) Taakze jeeezdime ...

Omlouvam se za horsi foto... fotim to mobilem... takze bohuzel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu