Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rada s vyberem hry


Farman

Recommended Posts

Ahoj,asi jsem se vyjádřil špatně když jsem napsal,že chci hru "pro 2 hráče".Myslel jsem to na 1 xboxu..

Když jsem spustil army of two tak to po mě chce stále xbox live nebo ještě 2 ovladače(=4ovladače)

Chtěl bych se tedy znovu zeptat:mohli ybste mi prosím poradit nějakou hru pro 2 hráče,kteří hrají spolu(NE proti sobě) na 1xboxu?

(Kane a lynch se hraje spolu nebo tez je potreba xbox live)

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,asi jsem se vyjádřil špatně když jsem napsal,že chci hru "pro 2 hráče".Myslel jsem to na 1 xboxu..

Když jsem spustil army of two tak to po mě chce stále xbox live nebo ještě 2 ovladače(=4ovladače)

Chtěl bych se tedy znovu zeptat:mohli ybste mi prosím poradit nějakou hru pro 2 hráče,kteří hrají spolu(NE proti sobě) na 1xboxu?

(Kane a lynch se hraje spolu nebo tez je potreba xbox live)

Díky za odpovědi

Kde tu mas offline pre 4 hracov? http://www.co-optimus.com/game/91/xbox-360/army-of-two.html

Este raz tu mas coop hry http://www.co-optimus.com/system/1/xbox_360.html pozri kolonku offline (pocet hracov) a pri hre ikonu splitscreen (hra viacerych na jednom TV). A vpravo mas aky coop sa hra: ci mod, alebo kampan, alebo oboje. Trosku orientacie ti treba....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu