Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PODVODNÍK Mates39


StefiCZ

Recommended Posts

Zdarec mam spatnou zkusenost s uzivatelem Mates39 na icq ma MatiseCZek.Vymenoval sem s nim moje ps2 za Nds u ds mela byt i flash karta s pametovkou a zarucak ale to tam chybelo.Na icq neodpovidal dokud sem nenapsal ze se objevim u nej doma potom se najednou v mziku ozval.Kdyz sem se s nim bavil o zpusobu vyreseni tak mi nadal a rekl ze to ds nebylo jeho a dal mi telefon na nejakyho kamose at si to vyresim s nim,psal sem ze me to je jedno a ze sem to menil s nim a ne s kamosem.On na to ze ho to nezajima a ze de na obed a hodil se offline.Bude to nejspis nejaky maly decko protoze mi to posilala jeho mama nebo tak neco.Tak se chci zeptat jak to resit dal?Dm mu negativni iTrader a nejspis se ukazu i u nej doma jestli to nijak nehodla vyresit ale on nebude doma a nic s tim neudelam.Tak diky za kazdou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud umím dobře číst tak: (DS je nové a dovežené z Ameriky tudíž nemám záruku ale je úplně nové), jinak bych si k němu zajel i s vytištěným textem inzerátu, zajímalo by mě jak by se tvářil po slovech "tak pojď hošánku za tím kamarádem":lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej tip :D mu to hned napisu na icq a budu to takhle resit diky.

Jinak s tim ze je ds nove a dovezene z Ameriky sem se ho ptal co to znamena a on oddpovedel ze dsek ma asi 5 ze tohle je uplne jiny.

Tak najednou pise ze mi flash kartu posle ale zarucak nema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StefiCZ: Souhlasim s tebou....uživatel jako mates39 už měl dostat davno BAN.....taky sem s nim vyměnoval psp za xbox a byl sem rad ze sem se toho boxu od nej vubec dočkal a to ještě měl poslat xbox elite s hafo hrama a přislušenství a přišel jenom arcade skoro holej.....taky mi na icq vypravel jak je to 30 letej fotr a přitom to je 15 letej rybízak a podělavač.....takze huhlo už pred tim si to snim řešil jestli mi to vubec pošle a je taky další koho podved....takze jestli tohle už neni na BAN pro nej tak nevim....jinak taky bude furt nekoho podělavat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted mi najednou zase neodpovida, to ze podelal i tebe Psychos me nabudilo jeste vic.Jak si to s nim resil?Odkud si?ZAjedem tam spolecne nebo ty uz to resit nehodlas?Ja tam urcite pojedu a promluvim si s jeho mati nebo s nekym at vi jakej je to hajzl.Proc si mu nedal negativni iTrader uz pred tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediné co prozatím můžu v této věci udělat, je požádat zmíněného uživatele o uvedení věci do poklidného stavu. S odkazem aby se nám vyjádřil do tohoto topicu, než opustí naše řady natrvalo.

Edit:

Ahoj,

prosím tě aby jsi se vyjádřil k tomuto problému http://console-forum.net/showthread.php?t=98427

byl vznesen požadavek, na vyloučení tvé osoby z řad členů fora. Pokud nebudeš reflektovat na tuto výzvu, budu to považovat za souhlasný výraz z tvé strany k odebrání členství.

Jsem s pozdravem,

Huhla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave psal ze mi flash kartu dnes teda poslal ale overit to nemuzu protoze podaci cislo baliku ma prej v penezence a tu ma mama nebo co :D Prej to vyresil i se Psychosem fakt Psychos?Ja nevim jestli mu muzu verit tak uvidim jestli dojde ta karta a pak sem napisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak semnou to nevyřešil.....ale ja to nakonec přestal řešit protože vlastně ta výměna nebyla pro mě ale pro znamyho a itrade sem mu nedal protoze sem měl -1 a nechtěl sem aby mi ho vratil......a když box taky furt nepřichazel tak sme si za nim taky chtěly zajet ale bydlí někde u polskechj hranic..... mě dluží ještě hafo příslušenství k boxu a přestříkaní boxu na černou xD.......prostě škoda řešit takovaho rybizaka.....a vubec se ho na nic neptat a BANNNN!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ted mi psal jako jeho otec ze se za syna hrozne omlouva ze to byla svinarna a ze to byl jeho prvni obchod.Ze dnes ve 14:00 mi to posle a napise mi podaci ciso baliku.Pry ten obchod s tebou resil on(jeho otec) a bylo to jen maly nedorozumneni ktery s tebou uz vyresil.Nevim moc tomu neverim no po tom vsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco mi řiká že uživatel Mates39 chce zase něco měnit akorat pod jinym učtem.......a řek bych tak na 90% že to je on....už by se moh o to nakej mod starat protoze tady jenom obklada lidi a ještě si děla duplicitní učty...což se asi nesmí...takze mu dejte už BAN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt ale je, že takovýhle šmejdi jsou všude... Každopádně bych to s nim řešil osobně a jestli je to dítě ve věku <15 let tak se strachy zblázní jen co tě uvidí u dveří. Jinak tady na fóru bych to samozřejmě řešil HODNĚ vystihujícím negativním komentářem...

Ale na druhou stranu je tu spousta lidí, kteří tady nakupujou a o systému ověřených obchodníků nemají ani páru. Proto by bylo asi dobré pravidlo např. 3 negativní komentáře = BAN. Tím by se lecos vyřešilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale víte co nechápu? V tomhle topicu jsem napočítal tři lidi co si na něj stěžujou jak je podělal a jak je nespolehlivej. Ale po tom co se kouknete na jeho komentáře, tak sice má jeden negativní ale od úplně někoho jiného... Takže mě opravdu udivuje, že si tu stěžujete a ten parchant má pořád Feedback score 0 (má i jeden pozitivní komentář). Prostě první co by bylo kdybych se s někým takovýmhle setkal - Plesk! Negativní komentář! Přece od tohodle tady ty komentáře jsou ne? Takže není na co čekat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

House: Je hezke ze by jsi to tak delal ze po 3Negativech BAN.

Ale co treba kdyz dostanes negativ za neco co si ani neudelal ? Nebo se jen nejake dite nastve ze mu to nechces prodat a plesk negativ, tohle tady trosku neni reseny, ja sam jsem dostal jedinej negativ a do dneska nevim za co jsem ho dostal, psal jsem i adminum ale nikdo stim nehodla nic delat. Frajer mi prodal psp, mel napsano ze psp 2000 a jak sem si ho od nej koupil, prislo mi fatko, on si zmenil nazev topicu na FAT, tak sem mu praskl negativ ze mi poslal neco jineho nez mel za otresnou cenu a on mi ho praskl za to ze sem si to vymyslel.Fotky mi posilal slimka atp. takze docela smutne.Par lidi me uz tady vypeklo a pak vetsinou zmizi nebo si proste zalozi novej ucet a jedou dal, negativ ti moc nepomuze u techlech 2 denich uctu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

House: Je hezke ze by jsi to tak delal ze po 3Negativech BAN.

Ale co treba kdyz dostanes negativ za neco co si ani neudelal ? Nebo se jen nejake dite nastve ze mu to nechces prodat a plesk negativ, tohle tady trosku neni reseny, ja sam jsem dostal jedinej negativ a do dneska nevim za co jsem ho dostal, psal jsem i adminum ale nikdo stim nehodla nic delat. Frajer mi prodal psp, mel napsano ze psp 2000 a jak sem si ho od nej koupil, prislo mi fatko, on si zmenil nazev topicu na FAT, tak sem mu praskl negativ ze mi poslal neco jineho nez mel za otresnou cenu a on mi ho praskl za to ze sem si to vymyslel.Fotky mi posilal slimka atp. takze docela smutne.Par lidi me uz tady vypeklo a pak vetsinou zmizi nebo si proste zalozi novej ucet a jedou dal, negativ ti moc nepomuze u techlech 2 denich uctu.

No jasný no... Ale to že to admini nechtěli řešit se mi nějak nezdá. Psal jsi moderátorovi příslušné sekce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasný no... Ale to že to admini nechtěli řešit se mi nějak nezdá. Psal jsi moderátorovi příslušné sekce?

Tak ohlasil jsem to jako spatny negativni komentar ale nic se nedelo, tak sem to nadale neresil.

Btw:k tematu, pokud vam bude clovek jmenem "lycanius" nabizet xbox tak se mu vyhnete velkym obloukem :) Prodal mi uplne perfektni xbox, mel mit flash(nemel) mel tam byt 120 GB HDD(ale jen prelepil nalepku nahore na 120GB ale pritom tam je 60GB =) ) sliboval asi 5 orig her a spostu vyplanejech, obdrzel jsem dve vypaleny hry ktery mi nesli, jelikoz nemel flash. Jediny zazrak ze to vubec funguje :) Telefon mi nebral, na icq ignor, na forum uz nikdy neprisel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu