Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

doporučte


Snowgeee

Otázka

zdar lidi...mám takovej problém skoro žádná hra mě nezaujala natolik abych jí hrál víc jak 3 dny....a měl ještě chůť to hrát.....tak bych vás chtěl poprosit o nějaké typy na hry co mají dlouhou životnost.....ale jen do 1 GB....předem děkuju za odpovědi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

na dlouho hry sou rozhodně daxter (bohužel full verze se ti nevejde na 1Gb) , F1 2006 (jeden závod se všim všudy trvá tři hodiny), NHL 07(to je klasika), pak určitě nějaký fotbaly.......... :dozey:

dále co mě vydrželo dlouho: LEGO SW 2, TAIKO NO TATSUJIN 2(když jednou zkusíš tak už nevypneš :dozey: ), MTX MOTORAX a tak dále, a tak dále :dozey:

je z čeho vybírat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak to ja mohu doporucit jen gta vcs, docela me sebralo sbirani balonku a rampage toze to chci dohrat na 100%, to hraju s kamosem, mi sme si vytiskli mapku vice city a tam si zapisujeme balonky atd... kdyz to jeden najde tak to ten druhy chce taky.

PS: lidi,nechteli byste sem dat svuj screen mapy vice city s vasimi nalezenymi balonky a rampage? pak bychom to dali dohromady dokud bychom nenasli vsech 99.

Sory za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

need for speed underground-rivals. pro mě zatim nejchytlavější závody na psp. je to z počátku sice trochu těžší, ale jakmile se do toho vžiješ, tak vyhráváš jeden závod za druhym a tuníš o sto šest ;)

edit:díky za ty mapky Hane ;) sice nemam tucha, že ssou ve vcs nějaký balonky, ale dík. btw ty balonky sou jako ve vzduchu nebo na zemi? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vim, ze Daxter je klasika, ale muj kral plosovinek - Ratchet & Clank: Size Matters sem si uzil o fous vice. I tak je hrich obe si nezahrat a nedohrat :dozey:

No ted valim opet Test Drive Unlimited. Hraju ho obvykle pres 2 hodiny - na handheldy nadprumer ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já nevím, jak dlouho už se pohybuješ kolem počítačů a na čem jsi začínal, ale jestli se chceš zabavit na věky, stáhni si emulátor atari st, amigy a n64 a k tomu kupu ultimátních her... po dlouhých letech si můžu na psp zahrát hry, kterým se ty dnešní nehrabou ani po kotníky :wohow:

jinak přímo na psp:loco roco, lumines a wrc (obojí spíš multiplayer). Přijde mi, že 90procent orig her na psp nestojí za nic. Například závodní hry - rr2 trochu zklamání, ale need for speed totální děs běs..ale je to jen můj názor.

zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak to ja mohu doporucit jen gta vcs, docela me sebralo sbirani balonku a rampage toze to chci dohrat na 100%, to hraju s kamosem, mi sme si vytiskli mapku vice city a tam si zapisujeme balonky atd... kdyz to jeden najde tak to ten druhy chce taky.

PS: lidi,nechteli byste sem dat svuj screen mapy vice city s vasimi nalezenymi balonky a rampage? pak bychom to dali dohromady dokud bychom nenasli vsech 99.

Sory za OT

ten ot nevadí.....taky to teď hraju tak mě to taky zajímá... :D
need for speed underground-rivals. pro mě zatim nejchytlavější závody na psp. je to z počátku sice trochu těžší, ale jakmile se do toho vžiješ, tak vyhráváš jeden závod za druhym a tuníš o sto šest ;)

edit:díky za ty mapky Hane ;) sice nemam tucha, že ssou ve vcs nějaký balonky, ale dík. btw ty balonky sou jako ve vzduchu nebo na zemi? :)

a to už sem dohrál...mám to na umd.. :D byla to supr pařba...ale u mě upadla v zaponění...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
FF 7 8 9 z PSX :D:D...jinak rivals nej needy na psp ale stejně nic moc..ale zas tak těžký nejsou ;)..

nebo zkus nějaký závody F1 nebo Toca 3

F1 sem zkoušel ale moc mě nechytli....toca má myslim přez 1 GB tak ta vypadává...a s FF bych si asi nevěděl rady protože sem to nikdy nikdy !!! nehrál....:D .D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nejhorší NFS sou Most Wanted :blink: to je něco úděsnýho..........

jinak mě ale vůbec, ale vůbec nebavil Ridge racer, nekamenujte mě, ale tohle mě nebaví.......smyky sou super, ale každou zatáčku jím projíždět mě ke konci třetího kola závodu přiváděla k šílenství.........

a druhá věc, budu se opakovat, ale mě nikdy (ani na pc) nebavili GTA takže já řikám, že pro mě je to uplná blbost......a opět mě prosím nekamenujte :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nejhorší NFS sou Most Wanted :blink: to je něco úděsnýho..........

jinak mě ale vůbec, ale vůbec nebavil Ridge racer, nekamenujte mě, ale tohle mě nebaví.......smyky sou super, ale každou zatáčku jím projíždět mě ke konci třetího kola závodu přiváděla k šílenství.........

a druhá věc, budu se opakovat, ale mě nikdy (ani na pc) nebavili GTA takže já řikám, že pro mě je to uplná blbost......a opět mě prosím nekamenujte :dozey:

sice si tu napsal hezkej sloh....ale je to trochu ot!!!! :D no nevadí.....:D ale příště pozor!!!! :D :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu