Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sluchadla 5.1


Wikin

Recommended Posts

Zdravím všechny na CF....

Mám takový problémek...

Budeme předělávat obývak takže Psko pude z nádherné 127cm Full hd Eldžiny dólů,,

Tak si ho chci dát na monitor Přes DVI - HDMI

Otázka je ale co zvuk?

Jak ten tam půjde???

Před rokem jsem si koupil super sluchadla Teac 5.1 za drahé penízky s USB konektorem...

Nevěděl by někdo jak je propojit s PSkem??? Je tam totiž i mikrák..

Nechce se mi jít do těch logiteků..

Spíš jak nastavit aby PS vysílalo do nich zvuk

Popřípadně jak byhc to vyřešil na bedny??? Mám 2.1 na komp... a nevím jak bych je dostal na PSko... jedině že bych ty kabely od PSka na zvuk zapojil do kompu a zvukovka by mi je poslala do repráku.

Kluci díky za vaše názory :-)

DecerTO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma sluchátkama ti moc neporadím, pokud ale potřebuješ dostat zvuk do beden, stačí vzít multi AV kabel, ten co je dodáván společně s PS3, pořídit redukci cinch > jack 3,5 a nastavit výstup zvuku na multi AV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus díky,, ale rád bych vyresil ty sluchadla.. staly docela dost prachu.... zkousel jsem je tam a funguje mi jenom mikrak... toz znamena ze je pres USB bere... problem je co ale zvuk... ke kompu jsem dostal ovladace na ne... tak nevim jestli to nezkusit to CD dat do Pska.. ale to asi nebude vono... nema to ten operacni system.. Fakt by si nevedel jak na to??? Díkys$

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus zaběhnout do nastavení příslušenství a vybrat jako výstup USB. Podle mého ti takhle pujde jen voicechat. Je to polozka audio device settings.

link na manual http://manuals.playstation.net/document/cz/ps3/current/settings/index_setting.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co sem čet, tak s usb sluchadlama je to docela problém.. Museli by hodit ovladače od danejch sluchátek do některýho updatu, jinak to asi nerozjedeš.. Chtěl sem si koupit Megalodony od Razeru, ale zatim mám taky smůlu - nejsou v ps3 podporovaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu