Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ferrari The Race Experience


Negto

Recommended Posts

A nyní něco pro ty, kteří to mají rádi na koníčka. Studio Systém 3 se mohlo pochlubit hrstkou závodních titulů, jmenovitě Ferrari Challenge a SuperCar Challenge, které se snažily simulovat závodní simulace. Ano, z poloviny se to víceméně podařilo. Studio nyní odhalilo svůj nový klenot, který nese jméno Ferrari: The Race Experience, a má nabídnout kompletně překopané řízení vozů, v čele se všemi nejnovějšími modely Ferrari. Hra má být stále simulací, zároveň ale přístupná širšímu publiku hráčů. Otázkou je, jestli jde tohle všechno dohromady. Bude se tak víceméně jednat o mohutně vylepšený Ferrari Challenge, s hlubším kariérním režimem a všemi možnými aktualizacemi. Těmi se myslí DLC balíčky které vyšly pro původní Ferrari Challenge. Hra vychází v září / septembru tohoto roku jako stahovatelná hra na PlayStation Network a boxovaná verze pro Nintendo Wii.

Konzole: PS3 a WII

Datum: Září 2010

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Tak ti co máte plus a už jste vyzkoušeli, co říkáte? Mě to doslova nadchlo a za ty prachy je to myslím super, opravdu jsem se celou hodinu u hry bavil, zapnul jsem si karieru a odjezdil dva závody v 250 testa rossa a to byla nádhera, nadchla mě jedna věc a velmi potěšili dvě.. nadchlo mě zvuk motorů, ve hře jsem hned vypnul hudbu a pak si jen užíval, to je přesně to co se mi nelíbí na G5 prologue, to snad v plné bude jinak, ale tady ty zvuky jsou skvělé jak už při pohledu z volantu tak na kopotě, kdy slyšéte přesně jak ten motor pracuje i při brždění...hodně mile mě překvapily taky okolní zvuky, pokaždé když jsem projížděl kolem tribun, slyšel jsem randál, fandění, trubky, atd. krása, taky v cílové rovince komentátora a všude po trati kde byli reproduktory, no a dále mě potěšil model poškození, který jsem ale uplně nevyzkoušel, jen při tukancích, do zdi jsem to nenapral :D No opravdu, za ty 4 stovky navíc když se o to můžou podělit další lidi, je to krása...

edit: to je ta testa rossa, zkuste si to odjezdit v ní, nebo v jiném oblíbenci... ale tohle auto má v sobě ďábla :D jen podotýkám, že je to kára z 57. roku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to máš pravdu, taky se mi zdálo, že to plave, pak jsem si to ale pořádně nastavil a bylo to už good! :-) Navíc jsem hrál jen na sixasi, na volantu to zas bude jiné... jako za ty 4 stovky a vlastně necelou stovku, když si to koupí 5 lidí, je to super kup..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohuzel jak uz se psalo na jednom foru jestli uz davno vlastnite hru Ferrari challenge tak si todle nestahujte protoze je to uplne stejna hra akorat je jinak pojmenovana

jinak ja si to urco koupim protoze zadne auta nemam a k tomu je to plnohodnotna hra s platinou a v americe vyjde jen na 15 dolaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohuzel jak uz se psalo na jednom foru jestli uz davno vlastnite hru Ferrari challenge tak si todle nestahujte protoze je to uplne stejna hra akorat je jinak pojmenovana

jinak ja si to urco koupim protoze zadne auta nemam a k tomu je to plnohodnotna hra s platinou a v americe vyjde jen na 15 dolaru

Ty jsi ji videl na US STORU? Ze by se tam uz objevila?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu