Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dotaz na převod videa do PSP


Guest Anonymous

Otázka

Zdare převáděl jsem si video o velikosti 677mb převáděl jsem ho v psp video 9 a když se převedlo tak mělo 932mb to je moc veliky já jsem myslel že to bude právě menši velikost taky to tak máte prosím napište dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdare převáděl jsem si video o velikosti 677mb převáděl jsem ho v psp video 9 a když se převedlo tak mělo 932mb to je moc veliky já jsem myslel že to bude právě menši velikost taky to tak máte prosím napište dikec
no to musíš v nastavení trochu ubrat na bitový tok a takový ty blbosti........úplně dostačující kvalita z 650 mega je tak poloviční........
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Muze mi taky nekdo poradit pls??pri konvertovani videa pres PSP video 9 mi to pri prevedeni asi poloviny filmu napise "zacinam druhy pruchod....cekejte prosim"no a pak uz se nic nedeje :( diky za radu
Mam ten samy problem akorat ze na zacatku filmu jeste ani nezacnu prevadet a napise mi to to samy :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No mne to robilo presne to isté ako píšete, a po nastavení priority na vysokú v procesoch to zrazu išlo bez problémov. Neviem, skúste to možno to pomôže, teda aspon mne to pomohlo...
Me ta priorita nejde prepnout :( me to neva, stahnu nejaky jiny konvertor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

když jsem u těch programů, kompromisem mezi psp video expres (mov. creator) a psp video 9 je imtoo psp video converter...jednoduchej a jde tam toho dost nastavit (a neni od věci mít všechny, když selže jeden, dalšímu se to muže podařit ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no ja jsem psp video9 jeste moc ani nezkousel...takze o jeho tajnych funkcich moc nevim, ale u video creatoru mi vyhovuje nahled videa, moznost orezat kraje videa aby melo spravny rozmer, a kolik bude mit vystupni soubor a fakci mi funkce directvobsub pridavani titulek do videa...mozna ze tohle vsechno ma video9 taky kdyztak sry :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
když jsem u těch programů, kompromisem mezi psp video expres (mov. creator) a psp video 9 je imtoo psp video converter...jednoduchej a jde tam toho dost nastavit (a neni od věci mít všechny, když selže jeden, dalšímu se to muže podařit ;) )
Tak tak, ja ma vsechny a jsem spokojen :) ale jednou se mi stalo ze jsem mel klasicke video .mov a neslo konvertnout ani v jednom programu, ale to bylo tim zkur*enym videem :?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu