Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Starší PC


BeStHeRo

Recommended Posts

Zdar potřebuju poradit: skládám starší počítač.

Mam k dispozici GK: GeForce 7300SE

zakladni desku: mcp61sm-am- je to starší deska s podporou max. 2gb ram dddr2

Chtěl bych dokoupit tento procesor:http://www.aukro.cz/item1172060919_amd_ath_64_2_1_ghz_am2_chladic_1_chladic_navic.html

Ramku bych chtel 512mb ddr2 667mhz.

Ale nevim jaky zdroj.

Je tato sestava dobra?

Prosím o jakekoliv rady.

Předem děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar potřebuju poradit: skládám starší počítač.

Mam k dispozici GK: GeForce 7300SE

zakladni desku: mcp61sm-am- je to starší deska s podporou max. 2gb ram dddr2

Chtěl bych dokoupit tento procesor:http://www.aukro.cz/item1172060919_amd_ath_64_2_1_ghz_am2_chladic_1_chladic_navic.html

Ramku bych chtel 512mb ddr2 667mhz.

Ale nevim jaky zdroj.

Je tato sestava dobra?

Prosím o jakekoliv rady.

Předem děkuju.

zdroj staci i 250W(300W pro lepsi spani ale neni to k nicemu)

a jak jako dobra?na internet staci....nejakou starsi hru(GTA VC atd) jinak na nic jinyho...a dokoupil bych aspon 1GB...512Mb Ram je malo...a vsechno se ti bude sekat a zasekavat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej tam alespon 1 GB RAM a bude to celkem pohodove PC. Na GF 5200 FX jsem rozjel i GTA SA - plynule. Takze na tomhle ti pobezi v pohode GTA SA, Doom 3, Mafia 1 v HD rozliseni s AA a i spousta novejsich her ;)

Zdroj bych bral nejaky 300-400W, ale urcite a jedine s PFC!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim za rozumnou cenu sem procesor nesehnal mam jenom paměti 1gb ddr2. Zbyva mi jeste procesor a zdroj a tak prosim jestli někdo nemate procesor amd do desky am2 a neaky zdroj 300w klidně i 350w.KOUPÍM

předem děkuji za nabidky

jo mam :D:D:D AMD X2 5000+ 2.6Ghz ultra SHI* :D.....je funkcni nefunkcni....:/...ale funkcni no....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak na tom je?

jede plynule?

nebo už pokulhává?

nevim co s nim je...ale prehrejva se...ma vic stupnu nez normalne...ja s nim jel donedavna na 2.0Ghz s 1.2V...ale pri narocnejsich hrach se zacal vypinat...(asi se prehral).....ale driv jel na tohle nastaveni dobre...a mohl jsem hrat co jsem chtel.....jinak ma bejt tovarne delanej na 2.6Ghz a 1.3x Voltu....to tam bezi myslim s pomoci C&C ale stejne se prehrejva...mozna kdyby jsi na nej koupil lepsi chladic tak by treba jel...ja na nem mel boxovanej tak nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu