Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Aliens Vs Predator 1 Gold (1999) Jak mám rozjet Multiplayer??? Třeba pře Hamachi?


brians

Recommended Posts

Ahoj,

Mám dotaz měl bych tu minimálně 3 lidi co by chtěli zahrát Multiplayer AVP 1 z roku 1999, ale vůbec nevíme jak na to :-(((

I když máme všcihni výkoné PC museli jsme pře tohle všechno použít crack, který nám zaručí bez problémové hraní jinak by nám grafika při hraní hodně zlobila a tím pádem by se hra stala nehratelnou :-(((

Takže se ptám jak máme zprovoznit multiplayer dejme tomu pře Lan za použití programu hamachi?

Jde to vůbec? Půjde to hrát, i když je hra cracklá nebo by to mohl být problém a pak nám ani nepomůže program hamachi?

Prosím napište kdo stím máte nějaké zkušenosti viděl jsem na youtube nějaká videa jak hrají staré avp mp, ale zajímavé je, že jim to jde a nám ne :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu