Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pár otázek ohledně Wii


USB

Otázka

Uvažuju že si Wii koupím ale mám v tom zatím zmatek.

1.Je nějáká šance, že si koupím konzoli wii s nějákým firmwarem který nepůjde obejít abych na něm mohl hrát pálený hry?

2.Jak je to s těmi hrami které zvyšují firmware?dají se něják obejít abych je mohl hrát nebo ne?

3.Kde najdu seznam her které mi zvyšují firmware?

4.Dají se hrát originální hry na "upraveném"(aby mi tam šly hrát pálenky) Wiicku bez toho aniž by mi to zvýšilo firmware?:)

5.V nějákém Wii katalogu jsem četl že ta služba, jak se tam dají hrát sega megadrive hry a podobné starší hry, že není dostupná v Česku, už se zpřístupnil?.....a nezvýší mi to firmware :cheesygrin:

6.Existujou na Wiicku nějáké trofeje podobné jako u Xboxu nebo u Playstationu 3?

Sorry že se tak vyptávám ale u PSP stačilo, že jsem si ho koupil s jiným firmwarem a už bych na tom nemohl hrát stažené hry, a já si nehodlám kupovat ty jejich předražené hry:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

mam zaciatocnicku otazku: kupili sme 8-rocnemu rodinnemu znamemu cierne Wii-cko...zaujima ma, ci sa daju hrat zavodne hry(Dirt 2 a pod...), akcne hry typu Call of duty,Dead Space a pod..... s motion ovladacom a nunchakom,ktory bol v baleni alebo je lepsie prikupit iny ovladac...co je podla vasich skusenosti lepsie?....resp. daju sa hrat vsetky hry s tym bezdrotovym ovladacom a nunchakom? Diky za odpoved!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, gratuluji ke koupi :thumbup:

Takže na závodní hry, které jsi jmenoval je zbytečné používat motion plus(náastavec na ten velký ovladač) tyto hry ho nepodporují. Ohladně nunchaku(připojuje se kabelem k ovladači) tak pomocí jeho se hraje pár her. Všechny hry se ovladají pomocí ovladače(remote je na něm "A" ) K poslednímu dotazu ano dají se hrát všechny hry s motion plus ale nepoznáš rozdíl a zbytečně se ti vybijí baterie. S nunchakem se všechny hry nedají hrát. Kdyby jsi ještě něco potřeboval napiš....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na některé střílečky je dobrý zapper nebo nějaká pistole. Dle mého se to lépe ovládá. A na závodní doporučuji volant kvůli lepšímu ovládání. Mně nikdy nevadilo ovládat závodní hry přes ovladač ale u Wii ten problém mám. A ještě k motion +. Moc her není které by ho podporovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu