Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na Devhook


Guest Emiliano

Recommended Posts

Nastaveni:

UMD select - Vyber hry

UMD mount - ISO anyumd

UMD version - 2.xx

Firmware - nejvisi verze co ti devhook nabizi

CPU clock - cim visi tim lepsi (u devhook 0.44 jen 222/111)

Boot select - reboot XMB

Other - Remote CTRL - remote controller

a pak uz jen strat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem idiot.Ale všude čtu jak používat devhook.To už znám dokonale.Ale co mám dělat s tím MS_ROOT?Je tam dh složka.Takže jestli jsem to dobře pochopil tak tohle zkopíruju přímo na tu kartu(ne do žádné složky).A pak je tam složka PSP.A s tím co??????Sory za moji blbost ,ale o tomhle jsem opravdu nikde nic nenašel.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem ****.Ale všude čtu jak používat devhook.To už znám dokonale.Ale co mám dělat s tím MS_ROOT?Je tam dh složka.Takže jestli jsem to dobře pochopil tak tohle zkopíruju přímo na tu kartu(ne do žádné složky).A pak je tam složka PSP.A s tím co??????Sory za moji blbost ,ale o tomhle jsem opravdu nikde nic nenašel.....

jj...složku dh i PSP zkopíruj přímo na kartu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to psalo to same, kdyz jsem mel v mechanice FILMEK jen me to hodilo do 2.60 menu a pak nic ale pak jsem ta zkusil dat demo a je to ok.....a mas vse v DH-vsechny slozky co byly u Devhook si dal do DH a pak devhook a devhook% si dal do PSP/GAME/?A pak sis dal nastaveni tak jak ma byt?A ISO hru s malym poctem pismen do ISO?Pokud ano.....tak uz nevim jak ti poradit, protoze jedine v tomhle byvaji chyby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se do 2.60 ani nedostanu.

Po rozbalení toho devhook mám dvě složky. "dh" a "PSP".dh přímo do ROOT a PSP do PSP.Nic víc.Jen mně napadlo ,že to dh je malým písmem.Ale to asi nemá vliv.Nastavení dám přesně podle návodu a na konci start.Má dojít k restartu a nic.PSP se vypne.Hru mám ve složce ISO ,kterou jsem vytvořil v ROOT na paměťové kartě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu