Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 + PS3


devmixil

Otázka

Zdravim,tak jsem prosel cele forum,podotykam od rana,uz mi z toho jebe,ale radeji vse projedu nez se rozhodnu,nicmene,mam preci jen dotaz. Chci si rozhodne poridit konzoli,predevsim na hry (o cenu nejde,je to uz stejne +- 1000-1500 ..

O co mi predevsim pujde,mam PC,slusny,nemam problem s novymi tituly,vse mi jede na plne,takze neni to z duvodu slabeho pc,proc si chci porizovat konz.,to jen na uvod. Mam propojen pc s tel (LED 82) obraz je super napriklad pri SBK10 a full grafice + max AA atd ...

Mam zajem hrat predevsim sportovni hry a závodni . Strategie,fps atd hraji na pc,proste mys je muj pritel v tomto smeru :) ..

Ocekavam od sportovnich her,to,co mi nemuze nabidnout pc,tzn daleko lepsi fyzika,next-gen .... jedna se mi o nhl,pes,fifa .. ze zavodnich jsem vice naklonen,pro ps3 (GT5) ... abych to upresnil, co se tyka PES,FIFA,NHL .. je snad nejaky rozdil v techto hrach na Xbox360 a PS3 ? Nebo je to naprosto totozne co se tyka hratelnosti? Dam jen priklad, "na xbox ma nhl lepe propracovane pohyby hracu nez na ps3 " ... myslim neco v tomto smyslu,nebo jsou si tituly rovny jak na ps3 tak xbox co se tyka propracovanosti ?

Prosim o radu od uzivatelu,kteri maji zkusenost s obema konz. .. dekuji za rady,snad jsem nepridal zbytecnou otazku,jak rikam,hledam o tom uz nejaky ten den ale odpoved na tuto otazku jsem nenasel ;)

Jde mi hlavne o hraní her(uvedene zanry),na filmy mam kino popripade HD tak PC,surfovani je PC. Od konzole chci jen zabavu.

Dekuji vsem :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

No,tak jsem rad,ze nekteri z vas neprehledli v mem prispevku hratelnost :) ... Ano,je to o co mi jde,a spravne jak nekteri tady pisi, je hratelnost nekde jinde u sport. titulu oproti PC,a o to mi JDE. Vim ze grafika je nekde jinde,to mi nemusite zduraznovat,ja jsem zasranej PCkar ,ale jen me zajimalo,jak si na tom stoji tyto 2 konzole na titulech,ktere jsou na oba typy,nikoliv exkluzivky ktere jsou pro kazdy typ delane "na miru" ... ... :o)) Proto bylo v uvodu SPORTOVNI,ZAVODNI .. NHL,FIFA ...

Meridius : diky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já bych šel do xboxu a popravdě možná i do nějakého bazarového. Kupovat novou konzoli jako doplněk k PC hraní. Notabene jen ke sportovním hrám. Zvaž to. PS3 mi přijde, že díky kurzu měny nějako podražila. Nejlevnější ve slušném obchodě je za osmičku a uff...to je přecejen za konzoli, kterou chceš na hraní (kdejaký blu-ray přehrávač už dělá mnohem lepší službu) poněkud ranec. Připočti si HDMI kabel a nějakou hru a jsi pomalu na desítce. Novinky jsou většinou na xbox levnější. Nepatrně, ale jsou...alespoň mi přijde. Já nákup konzole taky zvažuju a popravdě se taky začínám klonit spíše k xboxu. A mám to v podstatě úplně stejně. PC je PC, ale já mám ještě navíc ten důvod, že tomu hraní už moc nedám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu