Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kam kopírovat filmy v HDD?


Dravec

Otázka

Ahoj, hnedal jsem, našel jsem pouze tento topic, který se trochu podobá mému dotazu (http://console-forum.net/showthread.php?t=34581&highlight=xbox+update+hdd), ale odpověď v něm není... Proto se ptám zde, jestli se už dají kopírovat filmy na hdd a jestli jo tak jak? Koupil jsem si disk a dostal jsem k němu i kabel k PC, tak to chci zkusit... Zkoušel jsem to přes Xplorer a Xport, ale ani v jednom programu jsem film asi nenakopíroval správně, protože jsem ho v Xku nenašel...

V Xportu to u mě vypadá takhle:

post-10993-14687155556003_thumb.jpg

A v Xploreru takhle:

post-10993-14687155557164_thumb.jpg

V Xportu jsem to zkoušel nahrát do složky Mindex (music, etc.), což mi přišlo nejlogičtější umístění, ale taky jsem ten film potom v Xku nenašel... Tak pokud mi někdo pomůže, budu rád...

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Externí disk to nenačte ani když je to ve FAT 32..Taky jsem to už zkoušel aby mi externí disk 120GB našel xbox,ale ani zaboha to nejde. Tak že jedině flashky a DVDčka...

Mozno aj zalezi od typu...mne to nacitalo kedysi davnejsie starsi A-data 320GB 2,5" bez externeho napajanie, ale nepouzivam to k x360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu