Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

the game could not be started !!!


ulipek

Recommended Posts

:D demence, to se mi taky jednou stalo, že mi pspčko spadlo na zem a vystřelilo to UMD, tak jsem to zvedl zaklapnul jsem to, ale UMD jsem nechal ležet na zemi a divil jsem se, že mi to nefachá :D

(asi po půl hodině jsem ho našel, když jsem na něj málem šlápnul ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz uz jsme u toho.. cim vsim muzou byt zpusobene polozky "Corrupted Data" - vse co jsem si nahral mi facha OK, v PSP mam nainstalovane Easy Recovery, hry jedou... slozky s % jsou spravne ( ty % jsou spravne..), tak nevim, prej to muze byt tim ze mam neco v nespravne slozce, ale vse i facha tak jak ma ... jedine me napada ten recovery, prtze to neni vlastne spustitelna app primo ze spusteneho PSP, dalsi divna vec je, ze mam v recovery nastavene "hide corrupted.." na enabled, takze bych tam zadne corrupted ani nemel mit..

THX za odpovedi a predem srry ze jsem to tu nikde nenasel a ze pisu neskutecne zbytecne a ... texty..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu